banner131

banner130

06 Temmuz 2020 Pazartesi

Ana su şebeke hattı patladı evleri su bastı!

Başkan Çiftçi’den Kızılay Haftası mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

banner158
29 Ekim 2019 Salı 17:59
 Başkan Çiftçi’den Kızılay Haftası mesajı


Kızılay'ın 1868 yılından bugüne milletimizin yüz akı kuruluşlarından biri olarak insani yardım faaliyetlerini başarıyla sürdürdüğünü ifade eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin  mesajı şöyle: "  Ülkemizin yüz akı olan Kızılay;  dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin savaş ve doğal afetler sonrasında insanların, barınma, beslenme ve sağlık gibi sorunlarına çare olan kuruluşlarının başında gelmektedir. Büyük fedakarlıklarla bu onurlu görevi yerine getiren Türk Kızılay çalışanları, milletimizden aldığı güç ve destekle dünyanın en ücra köşesindeki muhtaç insanlara yardım elini uzatmakta ve tarih boyunca önce insan diyen medeniyetimizin en güzel örneklerini sergilemektedir.

Bu duygularla, insanlık adına bu ulvi görevi üstlenen ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Kızılay’ın değerli yönetici ve çalışanları ile hayırsever vatandaşlarımızın “Kızılay Haftası”nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV