banner157
16 Mayıs 2021 Pazar

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

CHP Çayırova Tekrar Kaya Dedi!

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün kongresinde başkanlığa yeniden Selahattin Kaya seçildi…

banner158
11 Aralık 2017 Pazartesi 11:59
CHP Çayırova Tekrar Kaya Dedi!
banner159

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün  cumartesi günü gerçekleşen dördüncü olağan kongresinde başkanlığa yeniden Selahattin Kaya seçildi. 166 delegeden 159’unun katıldığı kongrede 159 oydan üçü geçersiz sayıldı. Geçerli 156 oydan 79’unu alan Selahattin Kaya iki oy farkla  yeniden ilçe başkanı seçildi. Oruç Gökbulak’ın listesi 77 oy aldı…

Sat 12:oo’de Çayırova Spor Salon’nda gerçekleşen kongreye, partili milletvekilleri, İl başkanı Cengiz Sarıbay, il yöneticileri, delegeler ve partililer katıldı.


 İŞTE Selahattin Kaya’nın Kazanan Listesi:

Yönetim Kurulu Asil:

Gönül Aluç, Eşref Atalay, Başak Bilmez, Muzaffer Bulut, Emine Demir, Yücel Durak, Haydar Efe, Erdal Gezli, Çetin Hartamacı, Murat Kalkan, Bekircan Karan, Sinem Koç, Orhan Akar, Fatma Şahin, Ahmet Şen, Hasan Tunç.

Yönetim Kurulu Yedek:

Erdal Acar, Kamber Akkaya, Hikmet Aslan, İzzet Atasoy, Sezgin Aygir, Mehmet Ali Bulut, Kemal Çataltepe, Cengiz Eroğlu,Turgay Işık, Cem İspir, Murat Kalkan, Mehmet Kesik, Hasan H.Sönmez, Gürkan Şahin, Hasan Tokuşlu, Musa Yıldızbaş.

İl Delegeleri

 Okay Ağyol, Gönül Aluç, Hikmet Aslan, Ramize Aslan, Orhan Bilmez, Yılmaz Bilmez, Kemal Çataltepe, Suna Çınar, Emine Demir, Meryem Dinler, Ali Ekber Doğanyılmaz, Ata Savaş Durak, Ayten Ekinci, Kemal Ergün, Oruç Gökbulak, A.Kadir Honca, İbrahim Kamışlı, Mehmet Hilal Kaplan, Mehmet Ali Kaplan, Kemal Karagül, Selahattin Kaya, Cem Keleş, Şerafettin Kılıç, Halis Koç, Sinem Koç, Timur Koç, Esin Özgür, Hülya Sönmez, Veysel Suludere, Fatma Şahin, Nimet Vergili, Dursun Yıldız, Sabri  Yılmaz.

 Oruç Gökbulak’ın Kaybeden Listesi:

Yönetim Kurulu Asil:

Fuat Akdeniz, M.Ali Akın, H.İbrahim Araz, Sevim Carık, Zeynel Doğan, Nasım Eren, Fadime İlhan, Tamer Kafalı, Edibe Kaya, Barış Kaygusuz, Fadime Kılıç, Mercan Koç, Ayşe Sınırtaş, Osman Törk, M.Gürkan Türker, Hüsniye Yıldız

Yönetim Kurulu Yedek

Hayrettin Sırtbaş, Emel Subaşı, Ünal Ateş, Dilek Güvengöl, İsa Erengül, Serhan Özcan, Eyüp Dağ, Sabri İpek, Murat Doğanyılmaz, Nilgün İlhan, Melek Ayaz, Dilan Kul, Muhammet Uslu, Okay Ağyol, Şükrü Öztürk.

İl Delegeleri:

Oruç Gökbulak, Mehmet Hilal Kaplan, Selahattin Kaya, Mehmet Ali Kaplan, Veysel Suludere, Suna Çınar, A.Kadir Honça, Rasim Meriç, Ali Sınırtaş, Suna İlhan, Türkan Kılıç, Naime Ateş, Emel Subaşı, Murat Baykara, Derya Ünal, Gülfidan Kul,Nurettin Kandemir, Necdet Doğan, Kemal Ergün, Cihan Soyluçiçek, Rıfat Doğan, Orhan Bilmez, Emine Özcan, Elif Araz,Handan Gökbulak, Barış Güvenoğlu, Dursun Koç, Cemal Demirbağ, Sebiha Vurdu, Timur Koç, Hamit Tandoğdu, Serkan Yıldırım, Ercan Dinler.

banner136
Anahtar Kelimeler: CHPçayırovaSelahattin Kaya

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV