banner131

banner130

14 Temmuz 2020 Salı

Kurban bayramı'nda yasak olacak mı?

Çöp konteynırları yerinde yıkanıyor

Çayırova Belediyesi, araç filosuna dâhil ettiği çöp kamyonuyla konteynırları yerinde yıkayarak vatandaşları rahatsız eden kokuya engel oluyor.

banner158
03 Haziran 2020 Çarşamba 17:39
Çöp konteynırları yerinde yıkanıyor

 Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, daha temiz ve yaşanabilir bir Çayırova için çözümler üretmeye devam ediyor. Göreve başladığı günden buyana birimlerde yenilikler yaparak ilçe halkına daha iyi hizmet sunmak için çalışan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, temizlik işleri müdürlüğü araç filosuna dahil ettiği kamyonla çöp konteynırlarının yerinde yıkanarak, vatandaşları rahatsız edici kötü kokulara engel oluyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine alınan çöp toplama ve yıkama aracıyla konteynırlar düzenli olarak yerinde yıkayan ekipler, konteynırların dibindeki tortuları kazıyarak ilaçlı suyla yıkamaya başladı. Çayırova genelindeki  yaklaşık 3 bin 500  adet çöp konteynırını mahalle mahalle temizlenecek. Dipleri kazınarak tazyikli ilaçlı suyla yerinde yıkanan konteynırlardan kaynaklanan rahatsız edici koku böylece önlenmiş olacak.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,” Halkımızın sağlığı ve temiz bir çevre için tiziz çalışmalar yapıyoruz ve çözümler üretiyoruz. Yaşadığımız süreçte hijyenin önemi çok büyük. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesine dâhil ettiğimiz çöp kamyonu, konteynırı boşalttıktan sonra tazyikli suyla konteynırı yerinde dezenfekte ediyor. Halkımızın sağlığı için yenilikler ve çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV