17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Bıyık’tan Mahalle Turu!

AK Parti Darıca İlçe Başkanı , Fevzi Çakmak ve Mahallelerinde geçmiş dönemde görev yapan teşkilat mensuplarını ziyaret ederek hizmetleri için teşekkür etti. Bıyık, ayrıca aynı mahallede bulunan hasta vatandaşları da unutmadı ve ziyaret ederek moral verdi.

banner158
16 Aralık 2017 Cumartesi 13:07
 Bıyık’tan Mahalle Turu!
banner159

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Fevzi Çakmak ve Nenehatun Mahallelerinde geçmiş dönemde görev yapan teşkilat mensuplarını ziyaret ederek hizmetleri için teşekkür etti. Bıyık, ayrıca aynı mahallede bulunan hasta vatandaşları da unutmadı ve ziyaret ederek moral verdi.

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Fevzi Çakmak ve Nenehatun Mahallelerinde geçmiş dönemde görev yapan teşkilat mensuplarını unutmadı. Parti’ye geçmiş dönemlerde katkı sunan teşkilat mensuplarını yalnız bırakmayan ve zaman zaman ziyaretlerde bulunarak sohbet eden başkan Bıyık, bu kez de Fevzi Çakmak ve Nenehatun Mahallelerinde geçmiş dönemde görev yapan teşkilat mensuplarını ziyaret etti. Geçmişteki hizmetleri nedeniyle partililere teşekkür eden Bıyık, “AK Parti’ye kurulduğu günden beri çeşitli kademelerde hepimiz hizmet ediyoruz. Sizler de mahalle teşkilatımızda partimizin başarısı için güzel hizmetler yaptınız. Bundan sonra da bulunduğunuz mahallede partimizin bir neferi gibi çalışacağınıza inanıyorum. AK Parti’ye hizmet millete hizmettir. Önümüzde çok önemli bir 2019 seçimleri var. Hepimize büyük görevler düşüyor. Hep birlikte partimizin başarısı için çalışacağız” dedi. Bıyık, mahalledeki partisinin istişare kurulu üyeleriyle de fikir alışverişinde bulundu.

Bıyık, mahalle teşkilatı ziyaretinden sonra yine aynı mahallelerde hasta ziyaretlerinde bulundu. Ekibiyle birlikte hastaları evinde ziyaret eden Bıyık, onları unutmadı ve sorunlarını dinledi. Hastalara moral veren Bıyık’a vatandaşlar da teşekkür etti.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV