banner131

12 Ağustos 2020 Çarşamba

TEM Otoyolu’nda büyük çalışma 460 gün sürecek!

Hamza Şayir Dilovası'nın il olmasını istiyor

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, göreve geldiği günden bu yana ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Dilovası'nın il olması gerektiğini vurguladı.

banner158
03 Temmuz 2019 Çarşamba 14:55
Hamza Şayir Dilovası'nın il olmasını istiyor


Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bugün Tavşancıl Sahil Restoran’da düzenlediği kahvaltısı basın toplantısında basın mensuplarıyla tanışıp ilçede yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Toplantıda konuşan Başkan Şayir, "Bizler başladığımız ilk günden itibaren bu bayrağı daha ileri taşımaya çalışıyoruz. Halka hizmet odaklı çalışmalarımız devam ediyoruz. Halk bizi seçsin diye değil, samimiyet noktasında bunları yapıyoruz. Bizler ilk günden söz verdik. İç içe olacağız bir arada olacağız. Köylerimizde halk meclislerimizi gerçekleştirdik. Çözüm odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ekipten de memnunuz. Birkaç yer değişikliği olan arkadaşlarımızı hassasiyetlerle dikkat ederek, yeteneklerine uygun tekrardan almaya başladık. Bu dönem eğitimlere çok önem veriyoruz. Belediyeler eğitime önem de vermelidir” dedi.

“ALLAH BİZİ UTANDIRMASIN”
 Özellikle Dilovası’na  inivasyom ve teknoloji merkezi kurması için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını dile getiren Şayir,”. Hayırseverler sayesinde eğitime çoj şey kazandırmaya devam ediyoruz. Yaz okullarımızın startını aldık. Genç kardeşlerimizle buluştuk. O çocuklar bizden daha şanslılar. Bizler de çocuklarımıza yardımcı olurken gerekli hassasiyeti düşünüyoruz. Bunların meyvelerini ileri ki zamanlarda alacağız. Allah bizi utandırmasın. Biz mazbatayı alır almaz ertesi günü ücretsiz servisler başlattık. Biz bundan dolayı mağdur olan ailelerimizi, işe giden okula giden herkes aynı aracı kullanıyordu. Bu sorunları göz önünde bulundurduk. Ve gerekli çalışmayı yaptık” şeklinde konuştu.

 “YATIRIMCILARA KAPILARIMIZ AÇIK”
Dilovası bölgesinde yap işlet devret modeliyle gelecek olan yatırımcılara kapılarının açık olduğuna değinen Şayir,” Burası çok stratejik bir bölge. 6 tane OSB Dilovası’nda. İhracatımızın yüzde kaçı Dilovası'nda var. Orhan Gazi Köprüsü burada, istihdamın olduğu yer burada. Bunları alt alta koyduğunuzda Dilovası il olmalı.İl olmamız için çok nedenlerimiz var. Hızlı tren buradan geçiyor. Deniz ulaşımı açık. Kuzey Marmara Otoyolu buradan geçiyor. Büyüklerimiz bunu değerlendirmeli” sözlerine yer verdi.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV