banner157
27 Temmuz 2021 Salı

Hulusi Akar, Beraberindeki Komutanlarla Sınır Hattında
banner161

BEYLİKBAĞISPOR İLE MUSTAFAPAŞA ANADOLU LİSESİ ARASINDA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

Beylikbağı Spor Kulübü Başkanı Ümit Fatih YALSIZ ve Mustafapaşa Anadolu Lisesi müdürü Mustafa ŞAHBAZ arasında eğitim ve spor üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

banner158
25 Haziran 2021 Cuma 12:33
BEYLİKBAĞISPOR İLE MUSTAFAPAŞA ANADOLU LİSESİ ARASINDA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ
banner159
 Beylikbağı Spor Kulübü Başkanı Ümit Fatih YALSIZ, ilçemizde bu yıl açılan Mustafapaşa Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okula müdür olarak atanan ve Gebze spor camiasının Karadenizspor’dan tanıdığı Mustafa ŞAHBAZ ile eğitim ve spor üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

Beylikbağıspor Kulübü Başkanı sayın YALSIZ ziyareti ile ilgili şunları söyledi. : “ Okul Müdürü Mustafa ŞAHBAZ ile eskiye
dayanan dostluğumuz bulunuyor. Spor ile eğitimin bir arada yürüyebileceğine inanan birisi. Kendisinin eğitim anlayışına da güveniyoruz.

Bu yıl neler yaptıklarını ve gelecekle ilgili projelerinin, hedeflerinin neler olduğunu birinci ağızdan dinledik ve duyduklarımız bizi çok sevindirdi.

Sporcu gençlerimizin Mustafapaşa Anadolu Lisesinde mutlu ve başarılı olacağına inandık. Biz de kulüp olarak eğitime önem veriyoruz ve her iki kurum da iyi insan yetiştirme konusunda hemfikir.

Sürekli koordinasyon içinde bulunabileceğimiz bir okul olduğu için başarılı sporcularımızın lise tercihlerini yaparken Mustafapaşa Anadolu Lisesi’ni tercih etmelerini istiyoruz.”

Okul sosyal medyayı da aktif kullanıyor. Tercih senesinde olan gençler okul hakkındakibilgi ve gelişmelere gelişmelere resmi internet siteleri dışında youtube, twtter, facebook ve instagram hesaplarından ulaşabilir.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV