banner131

banner130

banner157
22 Mayıs 2019 Çarşamba

Meteoroloji uyardı!

Kendinizi Geliştirin

Gebze Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle kariyer günleri söyleşinde bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kendi deneyimlerini ve öğrencilik yıllarındaki anılarını gençlerle paylaşan Başkan Köşker, gençlere kişisel gelişimleri ve kariyer planlarına dair altın öğütlerde bulundu.

12 Şubat 2016 Cuma 10:33
Kendinizi Geliştirin

 Gebze Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle  kariyer günleri söyleşinde bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kendi deneyimlerini ve öğrencilik yıllarındaki anılarını gençlerle paylaşan Başkan Köşker, gençlere kişisel gelişimleri ve kariyer planlarına dair altın öğütlerde bulundu. 

 
Gebze Endüstri Meslek Lisesi’nde düzenlenen öğrencilere yönelik kariyer günleri ve deneyim paylaşımı etkinliğine konuk olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gençlerle söyleşi gerçekleştirdi. Kendi öğrencilik yıllarındaki deneyimlerini ve anılarını gençlerle paylaşarak konuşmasına başlayan Başkan Köşker ayrıca belediyecilik faaliyetleri ve çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. 

KENDİNİZİ GELİŞTİRİN 

Kendi öğrencilik yıllarında karşılaştığı zorlukları ve kişisel kariyerinde elde ettiği başarıları öğrencilerle paylaşan Başkan Köşker, “Ülkemizde eğitim sisteminde önemli aşamalar ve gelişmeler kaydedildi. Bizim zamanımızda okumanın türlü zorlukları vardı. Hamdolsun şimdiki gençlerimiz çok şanslı. Önlerinde önemli fırsatlar ve eğitimde önemli hizmetlerden doğan müreffeh bir gelecek var. Kendi gelişiminizi ve eğitiminizi sadece okulda öğrendiklerinizle sınırlamayın. Kişisel gelişiminize katkı sunacak çalışmaları da mutlaka yapın. Globalleşen ve gelişen bilişim çağına uygun olarak kendinizi geliştirmek için çaba harcayın. 

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner145
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV