banner131

banner130

05 Haziran 2020 Cuma

Toplu taşımada yüzde 50 zorunluluğu kaldırıldı!

Kurtulmuş ‘AK PARTİ’Yİ GEÇİM KAPISI OLARAK GÖRENLER VAR’

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş açıklamalarda bulundu; AK Parti siyaseti de yeni bir döneme giriyor. Söylem olarak tabiri caizse bu cıvataları sıkıştıracağız" dedi.

banner158
03 Kasım 2019 Pazar 10:11
Kurtulmuş ‘AK PARTİ’Yİ GEÇİM KAPISI OLARAK GÖRENLER VAR’

 AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Açıkçası artık Tayyip Erdoğan'ın siyasi karizmasının arkasına sığınarak siyaset yapma devri geride kalmıştır. Bizim üzerimize düşen, onun üstüne yük olmak değil onun yükünü almaktır' dedi.

 Numan Kurtulmuş, partisinin Uşak İl Başkanlığının Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Buradaki konuşmasında, Türkiye’nin kaderinin AKP ve Recep Tayyip Erdoğan’ın kaderiyle neredeyse özdeşleştiğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi mücadelesini hep birlikte daha ileriye götüreceklerini iddia eden Kurtulmuş, yeni dönemde söylemleri güçlendireceklerini ifade etti.

 “Önümüzdeki dönem dünya ve Türkiye siyaseti için yeni bir dönem olduğu gibi AK Parti için de yeni bir dönemdir” diyen Kurtulmuş, “Açıkçası artık Tayyip Erdoğan’ın siyasi karizmasının arkasına sığınarak siyaset yapma devri geride kalmıştır. Bizim üzerimize düşen, onun üstüne yük olmak değil onun yükünü almaktır” diye konuştu.

 Kurtulmuş, şöyle konuştu:

“Her bir siyasi aktörümüz, halkta karşılığı olan, motivasyonu olan, bilgisi, ahlakı olan, halkın sevdiği insanlardan oluşmalıdır. İşte son seçimlerde bazı seçim bölgelerinde aldığımız sonuç bunun çok açık bir göstergesidir. Artık sadece Cumhurbaşkanımızın resmini koyarak, ‘Biz onun adayıyız.’ diyerek seçim kazanma devri geride kalmıştır. Onun için AK Parti siyaseti de yeni bir döneme giriyor. Söylem olarak tabiri caizse bu cıvataları sıkıştıracağız, yerli, milli olmak, demokrat olmak, reformcu olmak, kuşatıcı ve kapsayıcı olmak konusunda söylemlerimizi daha güçlü hale getirerek Allah’ın izniyle yolumuza devam edeceğiz.”

 ‘AK PARTİ’Yİ GEÇİM KAPISI OLARAK GÖRENLER VAR’

Numan Kurtulmuş, “Çok açık söylüyorum, AK Parti’yi bir geçim kapısı olarak görenler, AK Parti’nin bu büyük siyasi mücadelesi üzerinden kendi şahsına menfaat sağlamak için buralarda dolananlarla artık yürüyecek bir metre yolumuz yoktur.” diyen Kurtulmuş, halka tepeden bakan, kendini nimet gören insanlarla da yollarının ayrı olduğunu vurguladı.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV