21 Temmuz 2019 Pazar

Adli tatil başladı

Ahıska Türkleri Kocaeli temsilciliği Tanıtım Toplantısı Yaptı

Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Birliği Kocaeli temsilciliği bugün Kazım Karabekir mahallesi istasyon caddesi üzerinde bulunan yeni yerlerinde tanıtım toplantısı yapıldı.

23 Mart 2019 Cumartesi 13:36
Ahıska Türkleri Kocaeli temsilciliği Tanıtım Toplantısı Yaptı

 Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Birliği Kocaeli temsilciliği bugün Kazım Karabekir mahallesi istasyon caddesi üzerinde bulunan yeni yerlerinde tanıtım toplantısı yapıldı.Tanıtım toplantısı saat 10:30 'da yapıldı.

Ahıska Türkleri kültür ve dayanışma birliği Kocaeli temsilciliği tanıtımına katılanlar arasında AK Parti  belediye başkan adayı Zinnur Büyükgöz, AK Parti  ilçe başkanı İrfan Ayar, Ahıska Türkleri Kocaeli temsilcisi sayın Aziz Aziz bey ve yardımcısı Ramin Ellezoğlu Kocaeli Ahıska Türkler onursal başkanı Zeki Gedikoğlu ve basın mensupları seçim arifesinde tanıtım ve açılış etkinliğine katıldılar.
Kocaeli Temsilcisi Aziz Bey yapmış olduğu açıklamalarda'' 9 ülkede temsilcilikleri olduğunu ,Türkiye'de 11 tane temsilcilikleri olduğunu ve Kocaeli temsilciliğinide kendilerinin yürüttüğünü ifade etti.Genel merkezleri İstanbul'da bulunan birliğin Gebze ve Darıca bölgesinde yaklaşık 20 bin civarında yaşayan vatandaşımız bulunuyor''dedi. 
banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV