banner157
16 Mayıs 2021 Pazar

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Çiler: “ Sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim!”

GEBZE TİCARET ODASI’’ Yönetim Kurulu Başkanı NAİL ÇİLER ‘’YENİ YILI’’ Bir Açıklama Yaparak Kutladı.

banner158
28 Aralık 2017 Perşembe 12:49
Çiler: “ Sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim!”
banner159
 Birlik ve beraberlik içinde hedeflerimize hep beraber ulaştığımız, ülkemize değer kattığımız, başarılı bir yılı geride bıraktık. Yeni bir yıla tüm insanlığın sevgi, saygı ve hoşgörüde birleşmesini temenni ederek başlıyoruz.

         Geride bıraktığımız yılda, “GEBZE TİCARET ODASI” olarak, üyelerimizin rekabet gücünü arttırmak, hizmet verdikleri sektörlerde başarılarını sürekli hale getirmek üzere en kaliteli hizmeti, uluslararası standardizasyon sistemlerini gözeterek sunmak için çaba gösteren; etkinlikleri, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve eğitime verdiği önemle ulusal ölçekte “takip edilen” bir Oda olmanın gururunu hep birlikte yaşadık.

         Bir önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da amacımız; başarının bir ekip işi olduğu inancı ile Odamızın güç ve etkinliğini sürekli arttırmak, hizmette ‘’kaliteyi’’ en ön plana koyan kurum anlayışımızdan ödün vermemektir.

         2017, AR-GE ve bilimin ışığında üreterek güçlendiğimiz, gücümüzü ekonomik büyüme rakamlarına yansıtmayı başardığımız, bu olumlu gelişmeler ışığında, 2018 için motivasyon ve umudumuzu daha da arttırdığımız bir yıl olmuştur.

         Sosyal sorumluluk bilinci dahilinde şehrimizin tarihi dokusu ve sosyo-kültürel değerlerini de ön plana çıkaracak çalışmalarımızı, yine hep birlikte yürütmek, 2018 yılında daha güzel işlere imza atmak temennilerimle; herkesin yeni yılını kutlar, sağlıklı, huzurlu, mutlu, hedeflerimize hep birlikte ulaşabildiğimiz, başarılı bir yıl dilerim!”

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV