banner129
23 Şubat 2019 Cumartesi

‘’Öğrencilerimizle gönülden gönüle bağlar kurduk’’

Çiler'den Engelliler Haftası Mesajı

Engelli vatandaşlarımızın 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nı kutlar, toplumdaki tüm bireylerin engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak, konuya farkındalık yaratmak adına gerekli duyarlılığı kazanmasını ve engellilerimizin engelsiz bir hayat sürmelerini dilerim.

11 Mayıs 2018 Cuma 13:44
Çiler'den Engelliler Haftası Mesajı

     Engelliler Haftası ülkemizde sayıları 4.5 milyonu aşan ve dünyadaki yaklaşık 1 milyar engelli vatandaşımızın sorunlarının gündeme getirilmesi, hayatlarını bağımsız ve en iyi şartlarda yaşama hakkı elde edebilmeleri gibi konularda toplumda farkındalık yaratılması açısından dikkat çekicidir. Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında Engelliler Haftası olarak kabul edilen 10-16 Mayıs tarihleri, engelli olarak tanımlanan bireylerimizin hayatlarındaki konforun arttırılması için oldukça önem taşımaktadır.             Sosyal sorumluluk bilinciyle engellilere yönelik her projede yer almaya, onların sorunlarına duyarlı olmaya gayret eden Odamız, 2017 yılı Faaliyet Raporunun bir bölümünü görme engelli vatandaşlarımızın da okuyabilmesi için Braille alfabesi ile hazırlayarak, engellilerimizin beğenisine sunmuş ve bir ilki gerçekleştirmiştir.

Hepimizin birer engelli adayı olduğu ve hayatı onlarla hep birlikte paylaştığımız gerçeğinden hareketle, engellilerimize iş hayatında da daha fazla fırsat tanınmasını diler, hepsini sevgiyle kucaklarım.banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner144
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV