banner131

06 Mayıs 2021 Perşembe

Nisan ayında ihracat rekoru kırdık!

Feribot Yolu Korkutuyor!

Yıllardır Eskihisar feribot iskelesine bağlantı yolu olarak kullanılan ve bu süre içerisinde pek çok ölümlü kazaya sahne olan Eskihisar Feribot yolunda bu kez gece aydınlatma lambalarının sönük kalması sürücülere ecel terleri döktürüyor.

banner158
13 Aralık 2017 Çarşamba 13:27
 Feribot Yolu Korkutuyor!
banner159

Yıllardır güzergâhında meydana gelen ölümlü ve yaralamalı kazalarla ünlenen Eskihisar Feribot yolu bu kez geceleri karanlık olmasıyla korkutuyor. Yolun her iki yanına aydınlatmak için kurulan aydınlatma direklerinin geceleri yanmaması bu yolu kullanan sürücülere zor anlar yaşatırken, sürücüler  biran önce  bu konuya çözüm bulunmasını yanmayan direk lambalarının değiştirilmesini bekliyor.

HANGİ KURUM AYDINLATACAK?

Bölgemizde aydınlatma işini SEDAŞ ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerçekleştiriyor. Eskihisar Feribot yolunun Karayolları Genel müdürlüğü bünyesinde ve sorumluluğunda olduğu vurgulanırken, aydınlatma işine hangi kurumun müdahil olacağı tartışmasını ve belirsizliğini de gündeme getirmiş durumda.

 Bilindiği gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kendi sorumluluğunda bulunan bulvar ve cadde aydınlatmalarını ihale yoluyla  gerçekleştiriyor.

Bakalım  büyük tehlike arz eden Eskihisar feribot yolunun aydınlatmasını hangi kurum üstlenecek hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Resim:

Gündüz bile sert virajlı konumu ile araçlar için tehlike arz eden Feribot yolu geceleri aydınlatma olmadığı için daha tehlikeli hale geliyor.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV