02 Aralık 2020 Çarşamba

Genel sokağa çıkma kısıtlaması geldi !

Gebze’de Ağustos Meclisi yapıldı

Gebze Belediyesi olağan Ağustos Ayı Meclis Oturumu 15 Temmuz Milli İrade Kenet Meydanında bulunan meclis toplantı salonunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, başkanlığında gerçekleştirildi.

banner158
03 Ağustos 2018 Cuma 14:25
 Gebze’de Ağustos Meclisi yapıldı

Gebze Belediyesi olağan Ağustos ayı meclis oturumu 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan meclis toplantı salonunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, başkanlığında gerçekleşti. Toplantı bir önceki aya ait karar özetinin oylanması ve yoklama ile başladı. Ağustos Ayı Meclis Oturumunda önerge ile dahil edilen madde ile birlikte toplam 22 madde görüşülerek karara bağlandı.

PAZARLAR OY BİRLİĞİYLE

Toplam 22 maddenin görüşüldüğü Ağustos ayı meclis oturumunda Osman Yılmaz Mahallesi ve Hacı Halil Mahallesi’nde Cuma günleri kurulan semt pazarının, Yenikent Mahallesinde kurulan Cumartesi günleri kurulan semt pazarının, Güzeller Mahallesinde Pazartesi günü kurulan semt pazarının, Gaziler Mahallesinde Cuma günü kurulan semt pazarının kapatılmasına ilişkin Zabıta Müdürlüğünün teklifi oy birliği ile kabul edildi. Zabıta müdürlüğünün teklifi olan, Mevlana Mahallesinde Kapalı Pazar Yeri Kurulmasına ve Adem Yavuz Mahallesinde Kapalı Pazar yeri kurulmasına oy birliği ile karar verildi.Öte yandan Mahkeme kararıyla boşaltılan Gebze Hisar Koleji’nin bulunduğu alan Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi. İmam Hatip Lisesi olarak kullanılacak bu alan nedeniyle Gebze İmam Hatip’in mevcut yeri de Meydan olarak düzenlenecek.

SORULARI CEVAPLANDIRDI

Gündem maddelerinin tek tek görüşülerek karara bağlandığı Ağustos Ayı Meclis Oturumu sonunda Başkan Köşker meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Gebze Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı 3 Eylül Pazartesi günü saat 10:00’da gerçekleşecek.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV