banner157
16 Mayıs 2021 Pazar

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Gebzeli Çocuklar Tarafından Şakrak Çok Sevildi !

Gebze Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” kapsamında Ayşegül Kara Zorlu, “Şakrak” isimli kitabını çocuklar için imzaladı. Etkinliğin ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazanmaları konusunda öğütler verdi.

banner158
10 Aralık 2017 Pazar 12:29
 Gebzeli Çocuklar Tarafından Şakrak Çok Sevildi !
banner159

Gebze Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” kapsamında Ayşegül Kara Zorlu, “Şakrak” isimli kitabını çocuklar için imzaladı. İmza törenine katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazanmaları konusunda öğütler verdi. “Okur Yazar Buluşmaları” kapsamında Gebze genelinde 6 bin öğrenciye Ayşegül Kara Zorlu’nun “Şakrak” isimli kitabı dağıtıldı. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen imza törenine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Yazar Ayşegül Kara Zorlu, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Albayrak, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

BOL BOL KİTAP OKUYUN

“Okur Yazar Buluşması” programında kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çocuklara kitap okumanın ne kadar önemli olduğunu ve kitap okuma alışkanlığı kazanmaları yönünde öğütler verdi.  Başkan Köşker, “Kitap okumak sizlerin yaşlarında filizlenir gençliğinizde ise yeşeren dünyanın en güzel alışkanlığıdır. Hepinizin bu kitapları okuduğunu düşünüyorum. Şakrak artık sizlerin de kahramanı oldu. Kendi kültürümüz kendi kahramanlarımızı öğrenecek ve geleceğe daha sağlam adımlarla yürüyeceğiz. Sizlerin kitap okuma alışkanlığı kazanmanız bizler için bu ülkenin geleceği için çok önemli. Bu sebeple bol bol kitap okuyun” ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN  AMCALARINA MEKTUP

İmza günü etkinliğinde çocukların daha önceden Başkan amcalarına yazdıkları mektupları ilettiler. Mektupları alan Başkan Köşker hepsini tek tek okuyacağı sözünü verdi. Yazar Ayşegül Kara Zorlu “Şakrak” isimli kitabını okuyan çocuklara Şakrak karakterini sevip sevmediklerini sordu. Şakrak’ın çizgi filminin de gösterildiği imza töreninde Yazar Zorlu, kitap içerisinde bulunan şifreleri çözen çocuklar için özel hediyeler verileceği bilgisini verdi. Programın sonunda Yazar Ayşegül Kara Zorlu çocuklar için kitaplarını imzaladı.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV