19 Haziran 2019 Çarşamba

Darıca Belediyesi Yağmurda Sınıfta Kaldı: 1 kişi öldü

Kaymakam Mustafa Güler Polis Haftasını Kutladı!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ''Gazi ve emeklilerimize sıhhat ve afiyet diliyor, görevi başında olan tüm polislerimizin “10 Nisan Polis Bayramı”nı kutluyor sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyorum'' dedi.

10 Nisan 2019 Çarşamba 14:17
Kaymakam Mustafa Güler Polis Haftasını Kutladı!

 Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için 1845 yılında “Polis Nizamnamesi” ile kurulan Türk Polis Teşkilatımız 174 yıldır zaman, mekan gözetmeden gecesini gündüzüne katarak, canı pahasına görev yapmaktadır.

174 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı suçların önlenmesi, suçluların yakalanması ve olayların aydınlatılması ile kamu düzeninin sağlanması için üstün bir görev anlayışına sahiptir. Eğitim, teknoloji, bilgi ve beceri seviyesi her geçen gün artan Emniyet Teşkilatı personeli vatandaşlarımıza karşıda hoşgörülü ve güler yüzlü bir şekilde hizmet etmektedir.  

Polis Teşkilatımız, son yıllarda güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek sanat, spor, kültür aktiviteleri ile vatandaşlarımızın teşkilata olan bakış açısını değiştirmiş, farkındalığının artmasını sağlamış, polis teşkilatının toplumda en güvenilir kurumlardan birisi olmasını sağlamıştır.

Vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyen, 7 gün 24 saat kesintisiz, fedakarca emniyet hizmeti sunan, gerektiğinde canını siper eden kahramanlarımız sayesinde vatandaşlarımız huzur ve güven ortamında yaşamaktadırlar.

Mukaddes bildiği vatanı uğruna canını feda eden şehit polislerimizi minnet ve dua ile anıyorum. Gazi ve emeklilerimize sıhhat ve afiyet diliyor, görevi başında olan tüm polislerimizin “10 Nisan Polis Bayramı”nı kutluyor sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyorum.    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner144
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV