banner157
16 Mayıs 2021 Pazar

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Metal işçileri uyardı!

Birleşik Metal-İş Sendikası Gebze Şubesi 16 işyerinde 4000 bin üyesi ile birlikle bu sabah işveren sendikası MESS’e karşı uyarı eylemi yaparak geç işbaşı yaptı.

banner158
05 Aralık 2017 Salı 09:35
 Metal işçileri uyardı!
banner159

Birleşik Metal-İş Sendikası Gebze Şubesi Başkanı Necmettin Aydın yazılı bir basın açıklaması yaparak,  DİSK/Birleşik Metal-İş Sendikası’nın 6 Ekim’den bu yana sürdürmüş olduğu müzakere sürecinde uyuşmazlıkla sonuçlandığını ifade etti. Şube başkanı  Aydın, “İşyerlerinde binlerce metal iş çiyleriyle hazırlamış olduğumuz taslağa karşı işveren sendikasın, kazanılmış haklarımıza yönelik sunmuş olduğu teklifler, ücretler ve sosyal haklarımıza önermiş olduğu komik zamlar metal işçisinin sabrını zorlamıştır.

UYARI EYLEMİ YAPTIK

Bizler Birleşik Metal İş Sendikası Gebze şubesi olarak bu sabah sendikamızın almış olduğu karar çerçevesinde MESS’e bağlı 16 işyerinde 4000 üyemiz ile birlikte geç iş başı yaparak, işverenleri ve MESS’e uyarı eylemi yaptık. Önümüzdeki günlerde merkez toplu sözleşme komisyonumuzu toplayarak, mücadele takvimimizi belirleyeceğiz.” dedi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV