banner131

banner130

28 Mayıs 2020 Perşembe

Kocaeli Gelecek Partisi İl Başkanı Sahte Haber Sitesi Açıyor

Minik Patiler Yeni Yuvalarına Kavuştu

Duru Medya Haber41,Haber24 ve Nefes Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından kırılarak evsiz kalan kediler için yaptığımız “Bunu Yapan İnsan Olamaz!” başlıklı haberimiz sonrası Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Gebze Çoban Mustafa Paşa Camii içinde bulunan ve hayvan sevenler tarafından günlük olarak titizlikle beslenen minik patilere yeni evlerini ulaştırdı.

banner158
06 Mayıs 2020 Çarşamba 14:44
Minik Patiler Yeni Yuvalarına Kavuştu

 

Duru Medya Haber41,Haber24 ve Nefes Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından kırılarak evsiz kalan kediler  için yaptığımız “Bunu Yapan İnsan Olamaz!” başlıklı haberimiz sonrası Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Gebze Çoban Mustafa Paşa Camii içinde bulunan ve hayvan sevenler tarafından günlük olarak titizlikle beslenen minik patilere yeni evlerini ulaştırdı.  

Gebze Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü, Gebze Belediyesi tarafından minik patiler için özel olarak hazırlanmış, camii mimari dokusuna uygun, kavrulmuş tahtadan yapılmış yağmurdan korunaklı, çatılı, iki katlı kedi evleri ve hayvan besleme noktalarını uygun yerere koyarak can dostlarımızın kendilerini güvende hissederek huzura ermelerini sağladı.

Gebze Çoban Mustafa Paşa Camii içinde kırılan kedi yuvası yerine daha rahat edecekleri barınma ortamı ve sağlıklı yaşam sürmelerine olanak sağlayan Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve bakım sürecinde minik patilerin ihtiyaçlarını gidererek onlara gözü gibi bakan Gebze Çoban Mustafa Paşa Camii İmam Hatibi Hafız Adem Akbaş yuvalarına hemen alışan minik patilerin mutluluklarına ortak oldular.

Minik patilerin yenilenen yuvalarını temin eden ve tüm ihtiyaçlarını karşılayan Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, duyarlı olan hayvan sevenler ve Gebze Çoban Mustafa Paşa Camii görevlilerine, Duru Medya Grubu olarak teşekkür eder, bizde vesile olduğumuz bu durum karşısında duyduğumuz mutluluğu kamuoyu ile paylaşıyoruz.Hz. Muhammed, kedisi Müezza'yı o kadar çok severmiş ki, Müezza bir gün sedirde oturan Hz. Muhammed'in giysisinin ucunda uyuya kalmış. Her kedi dostu gibi uyuyan bu güzelliğe kıyamayan Hz. Muhammed, Müezza'yı uyandırmaktansa giysisinin ucunu usulca keserek kalkmayı tercih etmiş. Hz. Muhammed, kedisi Müezza içtikten sonra kapta kalan su ile abdest alacakken Sahabe-i Kiram Ebu Nuaym "Ya Resul o sudan kedi içti" deyince, Resulullah "Onlar en temiz ağıza sahiptirler" buyurmuş ve abdest almıştır (Hadisi Nakleden Peygamberimizin eşi Hz. Aişe).

 “Siz yerdekilere merhamet edin ki, göktekiler de size merhamet etsin.” Hz. Muhammed (s.a.v)

 

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV