banner131

06 Mayıs 2021 Perşembe

Nisan ayında ihracat rekoru kırdık!

Piyangoda “çeyrek” umut!

Yılbaşı yaklaştıkça Milli Piyango biletleri de rağbet görmeye başladı. Milli Piyango - Yılbaşı denildiğinde akıllara gelen piyango çekilişi bu yılda milyonlarca kişi için zengin olma umudu olan milli piyango yılbaşı çekilişi bu yılda her yıl olduğu gibi milyonlar dağıtmaya hazırlanıyor. 2018 yılbaşı büyük ikramiyesi 60 milyon lira olarak netleşince vatandaş piyango biletlerine yöneldi.

banner158
06 Aralık 2017 Çarşamba 10:03
Piyangoda “çeyrek” umut!
banner159

Yılbaşı yaklaştıkça  Milli Piyango biletleri de rağbet görmeye başladı. Milli Piyango - Yılbaşı denildiğinde akıllara gelen piyango çekilişi bu yılda milyonlarca kişi için zengin olma umudu olan milli piyango yılbaşı çekilişi bu yılda her yıl olduğu gibi milyonlar dağıtmaya hazırlanıyor. 2018 yılbaşı büyük ikramiyesi 60 milyon lira olarak netleşince vatandaş  piyango biletlerine yöneldi.

VATANDAŞ DAHA ÇOK ÇEYREK ALIYOR

Dün Çarşı’da yaptığımız araştırmada, seyyar milli piyango satıcıları, vatandaşın en çok çeyrek bilete rağbet ettiklerini belirttiler.

Gebze’de yaklaşık 27 yıldır Seyyar Milli Piyango bayisi olarak görev yapan Nusret Budak,  şu anda bilet satışlarının halen istenildiği düzeyde olmadığını ifade ererek, “ vatandaşın rağbeti ilerleyen günlerde, yılbaşı yaklaştıkça artar, ancak vatandaş en çok çeyrek bilete rağbet ediyor” dedi.

Milli Piyango’nun yılbaşı biletleri çeyrek 15, yarım 30, tam bilet ise 60 liradan satılıyor.

YILMAZ IŞIK

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV