banner129
21 Ekim 2018 Pazar

Ahmet Alkış Hayatını Kaybetti

“Şakrak Güzel Gelecek” çocuklarla buluştu

Çocuk kitabı serisi Şakrak’ın Gebze konulu 4. Kitabı ‘Şakrak Güzel Gelecek’in tanıtıldığı ve tüm 3. sınıf öğrencilerine hediye edildiği programın ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her şey, siz değerli çocuklarımız için” dedi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 12:07
“Şakrak Güzel Gelecek” çocuklarla buluştu

  Çocuk kitabı serisi Şakrak’ın Gebze konulu 4. Kitabı ‘Şakrak Güzel Gelecek’in tanıtıldığı ve tüm 3. sınıf öğrencilerine hediye edildiği programın ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her şey, siz değerli çocuklarımız için” dedi.

 Yazar Ayşegül Kara Zorlu’nun eseri “Şakrak Güzel Gelecek “ isimli ve Gebze konulu kitabın tanıtımı Gebze Kültür Merkezi’nde  düzenlenen törenle yapıldı. Kitap tanıtım ve dağıtım programına ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her şey, siz değerli çocuklarımız için” dedi.  Kitap tanıtım programına ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Albayrak, kitabın yazarı Ayşegül Kara Zorlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Yerli ve milli bir kahraman olan Şakrak’ın maceralarının anlatıldığı kitap serisinin 4.sü olan Şakrak Güzel Gelecek kitabı, Şakrak’ın Gebze’deki maceralarını anlatıyor. Gören Eller Eğitim programından bir çocuğun konu alındığı “Şakrak Güzel Gelecek” kitabı Gebze’deki tüm 3. sınıf öğrencilerine hediye ediliyor.

GÖREN ELLER UNUTULMADI

“Şakrak Güzel Gelecek” kitabı hazırlanırken görme engelli çocuklarda unutulmadı. Darıca’da bulunan ve tüm Gebze’deki çocuklara eğitim hizmeti veren Barış İlkokulu tarafından, “Gören Eller” eğitim programına katılan çocuklar için, “Şakrak Güzel Gelecek” kitabını Braille Alfabesi ile onların da okuyacağı şekilde hazırlandı. Programın eğitmenleri görme engelli çocukları unutmadıkları için Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve kitabın yazarı Ayşegül Kara Zorlu’ya teşekkür etti.

DÜNYA ÇOCUKLARI GEBZE’Yİ TANIYACAK

Programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren ve kitabını tanıtan Ayşegül Kara Zorlu Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e eğitime ve çocuklara verdiği değer için teşekkür etti.

SİZLERİN DE EMEĞİ VAR

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker gerçekleştirdiği konuşmasında çocuklara bol bol kitap okumaları öğüdünde bulundu. Başkan Köşker, “Geçen sene tüm okullarımızda Şakrak kitabımız dağıtıldı. Bu sene gerçekleştirdiğimiz çalışmayla Şakrak kitabımız Gebze’yi anlatıyor. Her şey siz değerli çocuklarımız için. Hazırladığımız bu kitabımızda görme engelli çocuklarımızı da unutmadık hem onların okuyabilecekleri Braille Alfabesi ile hazırladık hem de sesli olarak da onlar için hazırlanacak. Şakrak kitabımız sayesinde tüm dünya çocukları Gebze’yi tanıyacak. Bunda sizlerinde emekleri var. Çünkü siz Şakrak’ı çok sevdiniz ve 4.sü bu sayede çıktı. Ben hepinize haytanızda başarılar diliyorum, sizleri seviyoruz” ifadelerini kullandı.

5 BİNİNCİ ÜYEYE HEDİYE BİSİKET

Konuşmaların ardından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker kitabın yazarı Ayşegül Kara Zorlu ve Gören Eller sınıfının öğretmenlerine çiçek takdim etti. Gebze Belediyesi Kütüphane Müdürlüğünün organizasyonluğunda gerçekleşen kitap tanıtım programında Gebze Belediyesi kütüphane müdürlüğüne üye olan 5. Bininci üyeye Başkan Köşker tarafından kütüphane üye kartı ve bisiklet hediyesi takdim edildi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV