banner131

06 Mayıs 2021 Perşembe

Nisan ayında ihracat rekoru kırdık!

TÜKSİAD’dan Trabzon’a Çıkarma !

Genel Merkezi Gebze’de bulunan Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD), 8-10 Aralık tarihleri arasında Trabzon’a iş, kültür ve eğitim gezisi düzenledi. Genel Başkan Nurettin Aslantürk Başkanlığındaki çeşitli sektörlerin temsilcilerinden oluşan 40 kişilik işadamı heyeti ile Trabzon’a çıkarma yapan TÜKSİAD heyeti çok önemli ziyaret ve temaslarda bulundu.

banner158
13 Aralık 2017 Çarşamba 13:38
 TÜKSİAD’dan Trabzon’a Çıkarma !
banner159

Genel Merkezi  Gebze’de  bulunan Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD),  8-10 Aralık tarihleri arasında Trabzon’a iş, kültür ve eğitim gezisi düzenledi. Genel Başkan Nurettin Aslantürk Başkanlığındaki çeşitli sektörlerin temsilcilerinden oluşan 40 kişilik işadamı heyeti ile Trabzon’a çıkarma yapan TÜKSİAD heyeti çok önemli ziyaret ve temaslarda bulundu. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Uçakla Trabzon’a giden TÜKSİAD kafilesi ilk olarak  Karadenizli medya mensupları ile bir araya geldi. 100. yıl Balık lokantasında gazetecilere gezi ile ilgili bilgiler veren TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ve derneğin faaliyetleri ve projeleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Herkesi kucaklayan bir derneğiz

Aslantürk, derneğin daha önce Karadenizli iş adamları tarafından kurulduğunu ancak 2016 yılında gerçekleştirilen tüzük ve isim değişikliği ile Türkiye’nin bir çok yerinden üyeler almaya başladıklarını belirterek,

 " Biz her kesimden insanları kucaklayan bir derneğiz. Tamamen devletçi bir yapı, Cumhurbaşkanımızın arkasında olan iş insanlarıyız. Bizleri değiştirecek olan gençlerimiz. Lisedeki çocuklarımız dahi ülke planlaması için gelecek hedefleri için geç kalıyor. Öğrencilerimizi Türkiye’nin en büyük sanayi merkezi haline gelen Gebze’ye bekliyoruz. Onlar için bütün planlamayı yapmaya hazırız yeter ki dünya ufkunu görsünler. Gençleri Türkiye’nin sanayi merkezine getirebilirsek, onların ufuklarını açmak istiyoruz. Bu konuda Trabzon Ticaret Sanayi Odası ile çalışma yürütüyoruz" ifadelerini kullandı.

Ayasofya’da Cuma Namazı

TÜKSİAD kafilesi basın toplantısının ardından 2013 yılında ibadete açılan tarihi Ayasofya Camii’nde Cuma namazını kıldıktan sonra iki günlük eğitim kampının gerçekleştiği Karadeniz’in en ünlü turizm merkezlerinden olan Uzungöl’e hareket etti. Royal Uzungöl Otel’de kalan TÜKSİAD ailesi kısa  bir dinlenmenin ardından eğitime geçti. Aslen Trabzonlu olan Gebzeli Eğitimci-Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Haluk Öztekin, işadamı heyetine kişisel gelişim eğitimi verdi. Çok keyifli ve renkli geçen kişisel gelişim eğitiminin ardından ilk günkü program sona erdi. 


banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV