banner157
27 Temmuz 2021 Salı

Hulusi Akar, Beraberindeki Komutanlarla Sınır Hattında
banner161

ARKAFKON 1.Olağan Kongresi yapıldı

ARKAFKON Artvin Kafkas Dernekleri Konfederasyonu 1.olağan kongresi yapıldı.Yeni yönetim Ali Rıza Altunel Başkanlığında 45 asıl ,45 Yedek üyelerden oluşmuştur.

banner158
04 Temmuz 2021 Pazar 19:42
ARKAFKON 1.Olağan Kongresi yapıldı
banner159
 ARKAFKON Artvin Kafkas Dernekleri Konfederasyonu Başkanı  Ali Rıza Altunel Kongreden sonra Gazetemize yaptığı Açıklamada:

Kıymetli dostlarım kafkas Artvin dernekleri konfederasyonu‘nun dünkü birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdik Kocaeli Bursa İstanbul’daki federasyonlarımızın katılımıyla bütün hemşerilerimize hizmet etmek kültürümüzü buralarda daha etkin daha yaygın tanıtmak gençliğimizi Artvine ilgisini artırmak ve özellikle de hemşeri dayanışmasını kurumsal bir yapıya dönüştürmek için konfederasyonu muzu kurmuş bulunuyoruz.

Biliyorum hemşerilerimiz Türkiye’nin dört bir tarafına dağılmış bulunuyorlar özellikle bütün Türkiye’nin en Türkiye’nin en güzel yöresel coğrafi özelliklerine sahip ilimizde ilimiz adına Artvinimiz adına Türkiye’nin her tarafındaki hemşerilerimizi hem kültürümüze sahip çıkmak adına hem de tekrar ediyorum dayanışma adına bir olmaya beraber olmaya davet ediyorum.

Bu oluşumu gerçekleştirirken Artvin ilimizin her türlü rengini kültürünü kimliğini içinde barındıran siyasi ve ideolojik saplantılardan uzak tamamen hemşeri dayanışması yardımlaşması duygularıyla bu konfederasyonu yönetmek ve yürütmek istiyoruz.

Bütün hemşerilerimizi yanımızda görmek ve bir ve beraber olmak bizi çok mutlu edecektir,tekrar katılan destek veren bütün hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum.


banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV