19 Haziran 2019 Çarşamba

Darıca Belediyesi Yağmurda Sınıfta Kaldı: 1 kişi öldü

Emniyette Terfi Sınavları Başladı!

Emniyet teşkilatında amir ve müdürlerin bir üst rütbeye terfiine imkan sağlayacak sözlü sınavlar başladı.

12 Nisan 2019 Cuma 14:37
Emniyette Terfi Sınavları Başladı!

 Emniyet teşkilatında amir ve müdürlerin bir üst rütbeye terfiine imkan sağlayacak sözlü sınavlar başladı. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik" uyarınca, rütbe terfi sınavları kapsamında yazılı sınav, 6 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçlar 8 Mart 2019'da Polis Akademisi tarafından ilan edilmişti.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik" uyarınca, rütbe terfi sınavları kapsamında yazılı sınav, 6 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçlar 8 Mart 2019'da Polis Akademisi tarafından ilan edilmişti.

Çeşitli rütbeye sahip 3701 personel arasından yazılı sınavı başarıyla tamamlayanlar, 17 Nisan 2019 tarihine kadar yapılacak olan sözlü sınavda ter dökecek.Sözlü sınavı da başarıyla geçen personele 21-27 Nisan tarihlerinde hizmet içi eğitim verilecek.Daha sonra eğitim alan personel, 29 Nisan'da hizmet içi eğitim sonu sınavına girecek. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner144
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV