banner129
17 Aralık 2018 Pazartesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan''HER AN BAŞLAYABİLİRİZ”

Uğur Gencer Ulaşım Daire Başkanlığına sesleniyor!

Gazetemiz yazarı, Radyo Program yapımcısı Uğur Gencer duyarlılık göstererek geçmiş tarihlerde yazdığı köşe yazılarının takipçisi olmaya devam ediyor.

11 Ekim 2018 Perşembe 13:07
  Uğur Gencer Ulaşım Daire Başkanlığına sesleniyor!

 

Uğur Gencer’in Sosyal Medya’da yaptığı paylaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı-Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

27 Haziran 2018 tarihli "Gebze Fatih Devlet Hastanesi Önünde Can Yanmasın" başlıklı köşe yazımın ardından ilgili kurumlar tarafından resmi yazışmalar yapılmasına rağmen değişen bir şey olmadığını hep birlikte görüyoruz, ancak burası tehlike saçmaya devam ediyor ve önlem alınması gerekiyor.

Geç kalınmış önlemler geride gözyaşı bırakmasın..!

"HAKARET İÇERİKLİ MESAJLARINIZI LÜTFEN ŞAHSİ SAYFANIZ DAN PAYLAŞINIZ BENİM ŞAHISLARLA BU GÜNE KADAR HİÇ İŞİM OLMADI OLMAZ..LÜTFEN TEPKİLERİ FARKLI YÖNLERE ÇEKMEYİN AKSİ TAKTİRDE YORUMUNUZU SİLECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN. ŞAHSIM OLARAK KİMSEYE NE YAYINLARIMDA, NE KÖŞE YAZDIĞIM 10 FARKLI ULUSAL VE YEREL GAZETELERDE-İNTERNET HABER SİTELERİNDE,NEDE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN HAKARET ETMEDİM ETTİRMEMDE BENİM İÇİN KİŞİLER DEĞİL OLAYLAR ÖNEMLİDİR...BU BÖYLE BİLİNE.."

SAYGILARIMLA,

 

Uğur Gencer’in 27.Haziran.2018 tarihli köşe yazısı

 Gebze Fatih Devlet Hastanesi Önünde Can Yanmasın!

Artık, Gebze Fatih Devlet Hastanesi yeni binası ne zaman açılacak? Hala açılmadı! Biz hastanemizi istiyoruz diyemiyoruz ne mutlu hastanemiz yeni hizmet binasında ayakta poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Emeği geçen görünen ve görünmeyen gizli kahramanları herkes gibi bende bizzat kutluyorum. Henüz gidip görmek nasip olmasa da Allah bana en kısa zamanda sunulan hizmeti yerinde görmek için ziyaret amaçlı uğramayı nasip etsin.

Gelelim şimdi önemli olan bir konu yeni açılan Poliklinik çıkışında yayalar karşıya geçmek için sorun yaşıyorlar. Hastane çıkışı araçların yoğun ve hız yaptığı bir noktada olduğundan üzücü bir olay yaşanmaması açısından çıkış kapısına mutlaka özellikle yaşlı ve hastaların geçişini kolaylaştıracak butonlu trafik ışığı konması gerekiyor.

Geçenlerde gözümün önünde karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir amcamız hanımıyla birlikte az kalsın minibüsün altında kalıyordu. Minibüs hızlı olmasına rağmen son anda sürücünün refleksi büyük bir felaketi önlemiş oldu. Trafik ışıkları projeye ve yatırıma dayalı olduğundan ışık yapılana kadar en azından ivedi olarak bu noktaya hız kesici bir kasis yapılması gerekiyor.

Hatırlayacak olursanız hepimizi derinden üzen bir olay hemen Fatih Devlet Hastanesi Poliklinik çıkışına yakın yer olan Osman Yılmaz Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde rampa da 2013 yılı Ekim ayında yaşanmıştı. Karşıdan karşıya geçmekte olan anne ve 3 çocuğu kamyon altında kalarak ezilmiş annesi yanında olan Ayşe Sıdıka Alışan İlkokulu 1. sınıf öğrencisi olay yerinde hayatını kaybetmişti. En azından olay sonrası ivedi yapılan hepinizin geçerken bizzat şahit olduğu hız kesici tümsek meydana gelebilecek başka üzücü olayların yaşanmasına davetiye çıkarmıyor.  

Geç kalmadan Gebze Fatih Devlet Hastanesi yeni Poliklinik çıkışında karşıdan karşıya geçerken kimsenin burnu bile kanamadan önlem alınmalıdır.  Geç kalınmış önlemler geride sadece ve sadece gözyaşı bırakır.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner145
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV