banner131

06 Mayıs 2021 Perşembe

Nisan ayında ihracat rekoru kırdık!

Bekçi olmak için bugün son gün!

Kocaeli’de 9 farklı ilçede görev yapmak üzere 200 bekçi alınacak. Bekçi alımı ile ilgili başvurular bugün bitiyor.

banner158
06 Aralık 2017 Çarşamba 12:36
Bekçi olmak için bugün son gün!
banner159

Kocaeli’nin 9 farklı ilçesinde görev yapmak üzere 200 bekçi alınacak. 6 Kasım’da başlayan başvurular 6 Aralık tarihinde sona erecek.  Bekçi olmak isteyen adaylar, Kocaeli Valiliği tarafından öncelikle sözlü sınavdan geçecek. Sözlü sınavdan başarılı olan adaylar ise yazılı sınava davet edilecek ve yazılı sınavdan da başarılı olan adaylar Kocaeli Valiliği tarafından asil ve yedek listesine dahil edilecek.

ARANAN ŞARTLAR

Kocaeli Valiliği bünyesine 200 kişilik kadro ile bekçi alımı yapacağı adaylardan, erkek olmak, 30 yaşından büyük olmamak, en az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü  bulunmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, başvuruda bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde en az bir yıl ikamet ediyor olmak, görevini yapmasına  engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, en az 167 cm boyunda olmak, herhangi bir hastalığa bağlı olmaksızın beden kitle indeksi 18 ile 27 arasında olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak şartları aranıyor.

70 ALANLAR BAŞARILI SAYILACAK

Başvurular 06.11.2017-06.12.2017 tarihleri arasında adayların görev yapmak istedikleri İlçe Emniyet Müdürlüklerine yapacaklardır. Adayların aynı anda birden fazla ilçe için başvuruları kabul edilmeyecek. Sözlü sınav 11-15 Aralık  tarihleri arasında müracaat edilen ilçelerde yapılacak. Sözlü sınavda 100 tam puan üzerinden 70 puan alan adaylar başarılı sayılarak yazılı sınava çağrılacak.  Yazılı sınav ise 24 Aralık 2017 tarihinde yapılacak.

banner136
Anahtar Kelimeler: KocaeliKocaeli ValilikBekçi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV