17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Çiler’den 5 ARALIK Kadın Hakları Günü Mesajı !

‘’GEBZE TİCARET ODASI’’ Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ‘’5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ’’nü Bir Açıklama Yaparak Kutladı.

banner158
06 Aralık 2017 Çarşamba 12:12
 Çiler’den  5 ARALIK Kadın Hakları Günü Mesajı !
banner159

Çiler’in açıklaması şöyle:

 ‘’5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ’’nü kutlar, Kurtuluş Savaşı’mızın kazanılmasına ve Cumhuriyetimizin kurulmasına çalışarak, üreterek, tüm yaşanan zorluklara ortak olarak destek veren Türk kadınlarımızın, çalışma hayatımızda da hak ettikleri yer ve değere ulaşmalarını dilerim.  

“GEBZE TİCARET ODASI” olarak,   milli kültürümüzün yaşatılmasında büyük pay sahibi olan, günümüzde eğitimden sağlığa, yargıdan iş dünyasına, siyasetten ekonomiye kadar hayatın her alanında üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getiren kadınlarımızın, istihdama daha çok katılmaları adına eğitimler vermeye, kadınlarımıza yönelik konularda farkındalık yaratmaya ve Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerimiz ile kadınlarımızdaki girişimci ruhu desteklemeye devam etmekteyiz.

5 Aralık 1934'te ''Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı''nı, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde veren Türkiye Cumhuriyeti, kadınlarımızın siyasi alanda temsilini sağlayan, “öncü” ülkelerden biri olmuştur. Nitekim; Kadınlar Seçilme Hakkı’na Fransa’da 1944, İtalya’da 1945, Yunanistan’da 1952 ve İsviçre’de ise 1971 yılında kavuşabilmişlerdir.

 “5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ’’nde, çalışkanlıkları ve üretkenlikleriyle her zaman ailesine, topluma önemli katkılar sunan, her türlü zorluğun üstesinden gelecek iradeye sahip olan kadınlarımızı, hayatın her alanında daha etkin bir şekilde görmeyi diler, kendilerine  mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yaşam temenni ederim.”

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV