banner129
23 Şubat 2019 Cumartesi

‘’Öğrencilerimizle gönülden gönüle bağlar kurduk’’

İmar Barışı’nı Çevre İl Müdürlüğü bilgilendirecek

Kocaeli Valiliği bir basın duyurusu yaparak imar barışı ile ilgili bilgilendirmeyi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün yapacağını duyurdu. Çevre Şehircilik İl müdürlüğü’nden yapılan basın duyurusunda şöyle denildi;

04 Temmuz 2018 Çarşamba 16:17
İmar Barışı’nı Çevre İl Müdürlüğü bilgilendirecek

 Kocaeli Valiliği bir basın duyurusu yaparak imar barışı ile ilgili bilgilendirmeyi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün yapacağını duyurdu. Çevre Şehircilik İl müdürlüğü’nden yapılan  basın duyurusunda şöyle denildi;

“Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ; imara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı olarak yapılan yapıların devletle ihtilafını ortadan kaldıracak olan “İmar Barışı” ile ilgili çalışmalarına 08.06.2018 tarihi itibariyle başlamıştır. 

İmar Barışıyla; imara, ruhsata ve ruhsat eklerine aykırı yapılara verilecek yapı kayıt belgesiyle imar sorunları çözülmektedir. 

İmar barışından faydalanan ve yapı kayıt belgesi alan yapılara elektrik, su ve doğal gaz bağlanabilecek ve İmar Kanununa göre alınmış yıkım kararları ile tahsil edilemeyen para cezaları iptal edilecektir. 

Bu kapsamda; “İmar Barışı” hakkında her türlü bilgilendirme ve yönlendirme Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümü tarafından yapılmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner127
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV