17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Şehit ve Gazilere Minnettarız !

Başkan Karaosmanoğlu, Polis Eşleri ve Emekli Astsubaylar İzmit Şubesini makamında ağırladı.

banner158
27 Aralık 2017 Çarşamba 12:58
Şehit ve Gazilere Minnettarız !
banner159
 Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla olan görüşmelerini Polis Eşleri Derneği Başkanı Aliye Denizci ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği İzmit Şube Başkanı Tuğrul Büvet ile yönetimlerini makamında konuk etti. Milletimizin bekası ve huzur içinde yaşaması için gece gündüz demeden çalışan, bu uğurda vurulup gazi olan, vatan ve millet uğruna can verip en yüksek makam olan şehitlik mertebesine ulaşan şehitlerimizin aziz hatıralarına minnettarız. Ruhları şâd olsun” dedi.

 

2023 VE 2071 HEDEFLERİNE ANCAK BU ŞEKİLDE ULAŞABİLİRİZ

Gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında dernek yöneticilerinden bilgi alan Karaosmanoğlu, görüşmelerde milletimizi yeniden dünyaya öncü ve örnek bir hale gelmesinden rahatsız duyan batılılara rağmen geleceğin neslini yetiştirmede hep birlikte hareket etmeliyiz vurgusu yapan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak bütün gayretimiz ve çalışmamız bunun içindir. Sayın Cumhurbaşkanımızın koyduğu 2023 ve 2071 hedeflerine ancak bu şekilde ulaşabiliriz. Bu nedenle gençlerimize dönük birçok örnek proje ortaya koyuyoruz” diye konuştu.

 

KÜLTÜRLER TOPLUMLARIN AYNASIDIR

Bizler milleti gerçekten millet yapanın ve o milletin temel bütünlüğünü sağlayan en önemli simgenin milli kültür olduğunun bilincindeyiz vurgusu da yapan Karaosmanoğlu, “Kültürler toplumların aynasıdır. Bu nedenle STK’larımıza büyük görev düşmektedir. Fikir ve proje üretmede onlara yardımcı olmak için Sivil Toplum Merkezimizi faaliyete aldık. Dernek ve vakıflarımız burada rahat bir şekilde çalışmalarını yapmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşmeler karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV