17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Seka Kağıt Müzesi’nde mimari tasarım sergisi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Kağıt Müzesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin “Mimari Tasarım Projeleri” sergisine ev sahipliği yapıyor.

banner158
22 Aralık 2017 Cuma 12:32
 Seka Kağıt Müzesi’nde mimari tasarım sergisi
banner159

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Kağıt Müzesi tarihe tanıklık ederken aynı zamanda da eğitim kültür ve sanat sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri bitirme projeleri olan “Kocaeli Kongre ve Kültür Merkezi Binası Tasarımı” projeleri iki boyutlu ve üç boyutlu olarak Seka Kağıt Müzesi’nde sergilemeye başladı. Seka Kağıt Müzesi’nde düzenlenen sergi açılışına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezihi Köprübaşı, il protokolü, dekanlar, akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

 

“ÖĞRENCİLER BİZE DAHA YAŞANILIR BİR KENT SUNUYOR”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, sergide öğrencilerin çok büyük emeği olduğunu aktararak, "Bugün açılışını yaptığımız sergi bana 30 yıl önce mezun olduğumda yaşadığım heyecanı hatırlattı. Son derece heyecanlı duygu verici bir sergi olacak. En önemli sanayi kentlerinden birinde yaşıyoruz. Sanayinin dışında sosyal ve kültürel alandaki çalışmalarla da önemli bir kent haline geldik. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nin bu konuda büyük önemi var. Mimar meslektaşlarımızın hazırlayacakları tasarımlar kentimizin daha yaşanılır ve kaliteli bir hale gelmesine katkı sağlayacak. Çıktıkları bu yolda daha yaşanılır kentlerde yaşamamız konusunda onlara başarılar diliyorum” dedi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV