19 Eylül 2021 Pazar

Diyanet Cuma Hutbesi - 17 Eylül 2021

İlimizin mavi olmasında Cantürk’ün de büyük payı var

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamasında Kocaeli’nin yüzde 75’i geçerek mavi renkte iller arasına girdiğini belirtti. İlimizin mavi renk olmasında diğer sağlıkçılar gibi Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk’ün de büyük payı var.

banner158
27 Ağustos 2021 Cuma 11:11
İlimizin mavi olmasında Cantürk’ün de büyük payı var
banner159
 

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamasında Kocaeli’nin yüzde 75’i geçerek mavi renkte iller arasına girdiğini belirtti. İlimizin mavi renk olmasında diğer sağlıkçılar gibi Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk’ün de büyük payı var.

Kocaeli halkına aşıya karşı duyarlılık göstermeleri için grafiklerle paylaşım yaparak uyaran Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü ile birlikte hastaneye tüm zorluklara rağmen yeni imkanlar ve mekanlarda sağlıyor.

Kocaeli bölgesinde Cantürk yeni poliklinik binası, onkoloji palyatif bakım hastanesi, yeni yoğun bakımlar, acil servis genişletilmesi, yeni servisler ve ameliyathane imkanları, tüp bebek ve kadın doğum genişletilmesi revizyonu, yeni MR ve tomografi cihazları, çocuk hastanesi, Yahya kaptan polikliniği ve kaferyalarla birlikte daha bir çok başarılı çalışmalarıyla ekipçe Kocaeli halkının takdirini kazanıyor.

Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Cantürk hasta bakıp ameliyatlar yaparken, diğer yandan bilimsel projelerine devam edip ulusal ve uluslararası kitaplar yazmaya devam ediyor.   

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV