1 9

26 Şubat 2020 Çarşamba

Bakanlık'tan “zombi araç” önlemi!

Kocaeli itfaiyesinden tüm Türkiye’ye temel itfaiyeci eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nden 84. dönemde eğitim alan 14 ilden 20 itfaiye erine sertifikaları törenle verildi.

banner158
13 Şubat 2020 Perşembe 11:16
Kocaeli itfaiyesinden tüm Türkiye’ye temel itfaiyeci eğitimi
Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen eğitim programı çerçevesinde temel itfaiyeci eğitim programlarının 84. dönemi tamamlandı. Eğitime 14 ilden 20 itfaiye eri katıldı. 84. dönemde eğitim alanlara sertifikaları törenle verildi. İtfaiyeci Hizmet İçi Eğitimine, projenin başlangıcından bu yana, Türkiye'nin farklı itfaiyelerinden ve yurt dışındaki itfaiye teşkilatlarından 2 bin 110 itfaiyeci katıldı. Son eğitim grubu ile birlikte bu sayı 2 bin 130 kişiye ulaştı.


Temel itfaiyecilik eğitimleri kapsamında 84. dönem temel itfaiyecilik eğitimleri tamamlandı. Eğitime Çorum, Erzincan, Yalova, Kütahya, Burdur, Giresun, Şanlıurfa, Kastamonu, Zonguldak, Kırklareli, Muş, Bingöl, Malatya ve Nevşehir illerinden 20 itfaiye eri katıldı. Eğitimlerde 'Yangın Önleme ve Mücadele Teknikleri', 'Trafik Kazalarında Kurtarma Teknikleri', 'Yüksek Açı Kurtarma Teknikleri', 'Tehlikeli Maddelerin Taşınması ve Kodlanması' gibi konular işlendi.Konuşmaların ardından 84. dönem temel itfaiyeci eğitim programını tamamlayan 14 ilden 20 itfaiyeciye belgeleri verildi.  Eğitimleri tamamlayan itfaiyecilere çeşitli teçhizatlar da verilecek. 

banner136
Anahtar Kelimeler: Kocaeli * Itfaiye * Eğitim

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV