08 Mart 2021 Pazartesi

Recep Tayyip Erdoğan Müjdeyi Verdi
banner146

Kocaeli Üniversite Hastanesi Başhekimi Kemal Doğuluyu makamın da ağırladı

Türk modacı, stil direktörü, kuaför Kemal DOĞULU meme kanseri farkındalığını arttırmak amacıyla Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı ve SenaTurk ( Türk Senaloji Akademisi ) Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Nuh Zafer CANTÜRK’ü ziyaret etti.

banner158
30 Ekim 2020 Cuma 11:34
Kocaeli Üniversite Hastanesi Başhekimi Kemal Doğuluyu makamın da ağırladı
banner159
 

Uğur GENCER/ Türk modacı, stil direktörü, kuaför Kemal DOĞULU meme kanseri farkındalığını arttırmak amacıyla Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı ve SenaTurk ( Türk Senaloji Akademisi ) Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Nuh Zafer CANTÜRK’ü ziyaret etti. Kemal Doğulu önceki yıllarda da meme kanserinde farkındalık la ilgili faaliyetlerde bulunduğunu, bu sene COVİD 19 pandemisi nedeniyle imkanların kısıtlı olduğunu, Kocaeli Üniversitesi Hastanesi

Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk’ü ziyaret ederek farkındalığı arttırmaya katkıda bulunmak istediğini belirtti.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk “ ülkemizde sağlığa yapılan yatırımların önemine dikkat çekerek mamografi ve ultrasonografi gibi tetkik ve tedavi cihazları ile birlikte meme kanserinin, henüz elle hissedilemeyen aşamada saptanarak erken tanı konulduğu ve bu nedenle de hastalara yapılan müdahalelerin daha küçük olduğunu ve meme kanserinden ölüm

oranları azaldığını” belirtti. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk “SENATURK ile birlikte onkolojik prensiplerden ödün vermeden memenin olabildiğince estetiğinin de aynı seansta korunması ile ilgili Türkiye ve Dünya’da birçok uzman hekime eğitim verdiklerini ve bu sayıyı da giderek arttırmayı hedeflediklerini” söyledi.

Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk teşekkür etti

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk ekim ayının meme farkındalık ayı olarak kabul edildiğini, ancak yılın her gününün meme hastalıkları farkındalığının oluşması için kullanılması gerektiğini, farkındalıkta Kemal Doğulu gibi ünlü ve önemli isimlerin yer almasının başarıya büyük katkısının olacağını söyleyerek Doğulu’ya bu nazik ve anlamlı ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk’ün yetiştirdiği Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi uzmanı Doç.Dr. Turgay ŞİMŞEK meme kanseri tanısı almış seçilmiş uygun bayan hastaların cerrahi tedavisinde memenin alınması gibi hastayı adeta cezalandırıcı tedavi tekniklerin yerine onkoplastik meme cerrahisi teknikleri kullanılarak hastaları ödüllendirmenin kendilerini daha mutlu ettiğini belirtti. Doç.Dr. Turgay Şimşek Hocası Prof.Dr.Nuh.Zafer Cantürk ün meme kanseri ne göstermiş olduğu önderliğinden dolayı teşekkürlerini belirterek aynı zamanda bizlere destek vermek için burada bulunan Kemal Doğuluyada şükranlarını sundu.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk ,Kemal Doğulu ya teşekkürlerini sundu.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV