20 Ekim 2020 Salı

İş yerinde silahlı saldırıya uğradı

Meteoroloji'den Kocaeli'ye sarı kodlu uyarı!

Meteoroloji’nin paylaştığı son verilere göre Marmara’nın batısında Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı görüleceği tahmin ediliyor.

banner158
05 Ekim 2020 Pazartesi 13:59
Meteoroloji'den Kocaeli'ye sarı kodlu uyarı!
 Meteoroloji’nin paylaştığı son verilere göre Marmara’nın batısında Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı görüleceği tahmin ediliyor. Yurdun bazı bölgeleri için sağanak yağış uyarısında bulunan Meteoroloji, Marmara'nın batısı ve Kıyı Ege'de toz fırtınası görülmesi beklendiğini belirtirken, 10 il için sarı kodlu uyarıda bulundu.

Marmara ve Ege'ye kum fırtınası uyarısı Marmara'nın batısı ile Kıyı Ege içinde tahminlerini paylaşan Meteoroloji, söz konusu bölgelerde Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı görülmesi beklendiğini belirtti.

10 kente sarı kodlu uyarı 'Türkiye İçin Uyarı Durumu' haritası paylaşan Meteoroloji, Aydın, Bursa, İzmir, Manisa, Sakarya, Balıkesir, Kocaeli, Denizli, Muğla ve Yalova için sarı kodlu uyarıda bulundu.

Sarı kodlu uyarı nedir? Sarı kodlu uyarı, Meteoroloji tarafından, "Hava durumu potansiyel tehlikelidir: Tahmin edilen meteorolojik hadise olağandışı olmamakla birlikte, meteorolojik şartlardan etkilenebilecek faaliyetler konusunda dikkatli olunmalıdır" ifadeleriyle tanımlanıyor.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV