26 Kasım 2020 Perşembe

Bülent Arınç istifa etti.
banner146

“Muhtarlarımıza değer veriyor, yakın çalışıyoruz”

Başkan Karaosmanoğlu, Derince Muhtarlar Dernek Başkanı ve İbni Sina Muhtarı Ömer Karadeniz ile mahalli sakinlerini makamında konuk etti.

banner158
18 Ağustos 2018 Cumartesi 11:58
“Muhtarlarımıza değer veriyor, yakın çalışıyoruz”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Muhtarlar Dernek Başkanı ve İbn-i Sina Muhtarı Ömer Karadeniz ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Buluşmada Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında halka dönük projeleri de ele alındı. Muhtarların kent açısından ortaya koyacakları yüksek çalışma performansının mahallelere çok olumlu yansıyacağını vurgulayan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımız Büyükşehir Belediyesi olarak bizlerin en yakın çalışma arkadaşıdır. Hizmetlerimize yön veren muhtarlarımıza değer veriyor ve daha yakın çalışmak için özel çaba sarf ediyoruz” dedi.

 

“KOCAELİ’YE DAHA FAZLA DEĞER KATMAKTADIR”

Derince İbn-i Sina mahalle sakinlerine de ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Karaosmanoğlu, her daim halkımızın taleplerine karşı büyük duyarlılıkla hareket ettiklerini de belirterek, “Vatandaşımızın taleplerine karşı Büyükşehir Belediyemizin ekipleri hızlı bir değerlendirme içerisinde hareket ediyor. Bize güvenen ve her daim desteğini bizlerden eksik etmeyen insanımızın kentin gelişmesine dönük isteklerini yerine getiriyoruz. Derince’de ve diğer ilçelerimizde başlattığımız altyapı ve üst yapı çalışmaları geleceğin daha yaşanabilir kent olma noktasında Kocaeli’ye daha fazla değer katmaktadır” açıklamasını yaptı.

 

“BİZİM EN BÜYÜK SERMAYEMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR”

Mahalle sakinlerinin talepleri ve isteklerine karşı duyarlı olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Çocuklarımız ve gençlerimiz için gerek muhtarlarımız gerekse mahalle sakinlerimiz sorumluluk almaktan çekinmemelidir. Her ortam değerlendirilmeli, geleceğin sahibi çocuklarımız için eğitim çalışmaları yapılmalıdır. Bizim en büyük sermayemiz çocuklarımız ve gençlerimizdir. Buna göre hareket etmeliyiz” diyerek açıklamalarını tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV