15 Ocak 2021 Cuma

Valilik buzlanma ve dona karşı uyardı!

SAĞLIKÇI OLMAK FEDAKARLIK İSTER

Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan bazı hasta ve hasta yakınları tarafından Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde personel olarak görev yapan bazı personellerle ilgili teşekkür edip övgüye dayalı mektup bırakıldı.

banner158
02 Ekim 2020 Cuma 11:07
SAĞLIKÇI OLMAK FEDAKARLIK İSTER
 

Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan bazı hasta ve hasta yakınları tarafından Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde personel olarak görev yapan bazı personellerle ilgili teşekkür edip övgüye dayalı mektup bırakıldı. Hasta yakınları bu personeller ile ilgili memnuniyetini dile getirdi. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.Nuh. Zafer CANTÜRK durumu öğrenince personellerine teşekkür belgesi ve hediye çeki taktim etti..

“Sağlıkta çalışmak fedakarlık ister empati ister hepimizin yakını yada biz bir gün burada hasta olarak yatabiliriz. Bu yazılan mektuplar için sizlerle gurur duydum; aynı zaman da görevinizin önemini anladığınız için fedakarca çalışan personelimize teşekkür etmek istedim. Bu tüm arkadaşlarımıza örnek olacak bir davranış.” dedi. Personellerin bu jestle ilgili duygulandıkları ve mutlu oldukları görüldü.

Törene Kocaeli Üniversite hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk, Başmüdür Burhan Eres ve  Hastane Müdürü Alparslan Okçu katıldı.banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV