22 Ağustos 2019 Perşembe

Şırnak'tan Acı Haber!3 Şehit

‘’Türkiye’mizin tüm şehirleri, her karışı bizim vatan toprağımızdır’’

Başkan Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla olan birlikteliğini sürdürüyor.

14 Şubat 2019 Perşembe 12:30
‘’Türkiye’mizin tüm şehirleri, her karışı bizim vatan toprağımızdır’’

 Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı ve Kocaelispor eski yönetim kurulu üyeliği yapan eski muhtar İsmail Şişman ile Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır ve beraberindeki heyetle bir araya geldi. Sivil Toplum Kuruluşlarının ve mahalle muhtarlarının bize ata yadigârı kalmış, bizler için aynı coğrafyada olmaktan çok daha fazlası demek olan bu mirası korumak ve yaşatmak adına yaptığınız çalışmaları takdirle karşıladığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Ne mutlu bize ki, bu değerlerin bizi biz yaptığının farkındayız. Türkiye’mizin tüm şehirleri, her karışı bizim vatan toprağımızdır” dedi.

 

“ALNIMIZIN AKIYLA ÇOK ŞÜKÜR VATANDAŞIMIZ İÇİN ÇALIŞTIK”

Görüşmelerde vatan toprağı olan her yer bizim ana kucağımızdır vurgusu da yapan Başkan Karaosmanoğlu, nazik ziyaretleri için konuklarına teşekkür ederken, ülkemizin hangi köşesine gidersek gidelim ana kucağındaki sıcaklık bizi sarar diyerek, “Memleketin hangi köşesi olursa olsun dilimizde de yüreğimizde de bıraktığı tat aynıdır. Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim etsin. Hemşehrilerimize hak ettikleri yaşamı sunmak için çalışıyoruz. 15 yıldan beri alnımızın akıyla çok şükür vatandaşımız için çalıştık” ifadelerini sarf etti.

 

“ÇOK DAHA GÜZEL İŞLER HAYATA GEÇİRİLECEKTİR”

“Bizim ayinemiz, yaptığımız ve yapmakta olduğumuz, projelendirdiğimiz işlerimizdir” diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kocaeli Raylı Sistemleri, Kocaeli Metrosu, Gebze OSB - Darıca Sahil Metro hattı bunlardan birisidir. İnşallah önümüzdeki dönemde de çok daha güzel işler hayata geçirilecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV