1 9

22 Eylül 2019 Pazar

RAYLI TEKNOLOJİLER ENSTİTÜSÜ GEBZE'DE KURULACAK

Vali Aksoy'dan eğitim öğretim yıl sonu mesajı!

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 2018-2019 eğitim öğretim yılı sonu dolayısıyla mesaj yayımladı.

13 Haziran 2019 Perşembe 11:28
Vali Aksoy'dan eğitim öğretim yıl sonu mesajı!

 Aksoy, mesajında, 395 bin 435 öğrenci ve 25 bin 321 öğretmenle başlayan eğitim öğretim yılının yarın sona ereceğini belirterek, öğrenci ile öğretmenlerin tatil dönemine gireceğini kaydetti.
Öğrencilerin sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini dileyen Aksoy, sürekli gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen bir süreç olan eğitimin, insanı değerli kıldığını, toplumu da yücelttiğini bildirdi.
Aksoy, eğitimin milli kültürü yaşatmanın en temel yolu olduğunu dile getirerek, "Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, kültürümüzü, tarihimizi, milli ve manevi değerlerimizi eğitimle aktarabiliriz. Gelişen ve değişen dünyada eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Amacımız evlatlarımızın, teknolojiye yön verebilen, donanımlı, okuyan, araştıran, sorgulayan güçlü bireyler olarak hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetiştirilmesidir. İlimizde de eğitimin her kademesinde daha iyiye ulaşmayı hedefliyor, bu bilinçle çalışmalarımıza yön veriyoruz." ifadelerini kullandı.
Her öğrencinin kendileri için ayrı bir değer olduğunu aktaran Aksoy, özveriyle yetiştirilen öğrencileri geleceğin teminatı olarak gördüklerini anlattı.
Aksoy, mesajında öğretmen, öğrenci ve velilere de tavsiyelerde bulundu.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV