banner131

banner130

01 Haziran 2020 Pazartesi

Vaka artışları Gebze'de yükseldi!

Yeniden refah partisi genel başkanı, Dr. Fatih Erbakan Kocaeli de

Milli görüş lideri Erbakan bir dizi programa katılmak için Kocaeli’ ye geldi. Liderini Sabiha gökçen havalimanında karşılayan Kocaeli teşkilatı, yüzlerce araçtan oluşan konvoy ile, otoyol boyunca renkli görüntüler oluşturdu.

banner158
02 Aralık 2019 Pazartesi 11:03
Yeniden refah partisi genel başkanı, Dr. Fatih Erbakan Kocaeli de

 

Erbakan’ ı havalimanının vip salonunda karşılayan, partinin il başkanı Mehmet Aras, genel başkanlarını Kocaelimize hoş geldiniz diyerek karşıladı.

Dr. Fatih Erbakan, il başkanı Aras’ a Kocaeli de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konvoy ile birlikte ilk önce, Erbakan vakfı kadın kolları tarafından tertip edilen, konferansa katılan Erbakan, şu sıralar bu konferansta konuşuyor.

Erbakan vakfı kadın kollarının düzenlediği konferansta, genç kadınlara hitap eden Erbakan, şu sözleri kaydetti;

“Kocaelili kadınların düzenlediği bu toplantıda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduk, bir ülkenin en büyük sermayesi gençliğidir. Kadınlar ve gençler bir toplumun dinamosudur. Gençliğimizin şuurlu olması lazımdır.

Milli görüş hareketi yedi milyar insanın refahı için çalışmayı esas alıyor. Milli görüş paylaşım ve yönetimde adaleti esas alıyor. Siyonizm ise paylaşım ve adalette kendi menfaat ve çıkarını esas alıyor. Irkçı emperyalizm insanların kılık kıyafetini önemsemiyor, onlar için sömürebildikten sonra, çarşaf giyen ile mini etek giyen arasında hiçbir fark yoktur. Erbakan hocamızın ırkçı emperyalizm tarafından sürekli engellenmesinin sebebi, kendisinin imam hatip okulları açması, dini veya özel yaşantısı değildir. Hocamıza uygulanan ambargonun nedeni, paylaşımda ve yönetimde adalet ilkesi doğrultusunda siyaset yapmasıdır. Kıbrıs savaşını yapmasıdır, denk bütçeyi kurup, halka kaynakları dağıtmasıdır. İşte bizler de tıpkı liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan gibi paylaşımda ve yönetimde adaleti sağlamak için yola çıktık.”

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV