16 Eylül 2019 Pazartesi

Davutoğlu ve Babacan'a sürpriz davet

Bahçeli’den tepki, Moderatör değişmezse programı izlemeyeceğim

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasında yapılacak olan televizyon programının moderatörlüğünü yapacağı açıklanan İsmail Küçükkaya’ya tepki gösterdi.

11 Haziran 2019 Salı 11:52
Bahçeli’den tepki, Moderatör değişmezse programı izlemeyeceğim

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İsmail Küçükkaya’ya sert tepki gösterdi.

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun yapacağı ortak yayın ile ilgili bir açıklama yapan Bahçeli, “İsmail Küçükkaya’nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim. İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğündeki programı izlemeyeceğim” dedi

Bahçeli Ortak yayın ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun gerçekleştireceği ortak yayının moderatörlüğü için İsmail Küçükkaya’nın seçilmesine sert tepki gösteren Bahçeli’nin açıklamasının detayları şöyle;

DİDEM ARSLAN YILMAZ OLMALIYDI

Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının katılacakları televizyon programı, bu programı kiminle yapacakları, yani moderatörün kim olacağı uzunca bir süredir tartışma ve polemik konusu haline gelmiştir.

Bize göre iki adayın katılacağı televizyon programının en uygun moderatörü sakin, sabırlı, anlayışlı ve tarafsız yönleriyle temayüz etmiş Sayın Didem Aslan Yılmaz’dır Tartışmaları ustalıkla yöneten,birikim ve tecrübesiyle öne çıkan Sayın Yılmaz'ın seçilmesi kanaatimce doğru olurdu.

Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Ekrem İmamoğlu'nun 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00'de televizyonda karşı karşıya gelecekleri, moderatörün de sözde gazeteci İsmail Küçükkaya'nın olacağı bugün belli olmuştur. Hayret etmemek mümkün değildir!

NEDEN KÜÇÜKKAYA?

İsmail Küçükkaya'nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim.

Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP'ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur.

Şayet İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00'den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim. MHP hakkın, haklının, halkın ve haysiyetin tarafındadır.

Özellikle ifade etmek istediğim bir başka konu ise şudur: MHP milli bekanın amansız savunucusudur.İlkelerimizden tavizimiz düşünülemeyecektir. Ülkülerimizden kopmamız akla bile getirilemeyecektir. Duruşumuz sağlam,mayamız temiz, fikriyatımız köklü ve güçlüdür.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV