1 9

26 Ocak 2020 Pazar

Büyükşehir'de anlaşma sağlanamadı grev sesleri geliyor

Gebze İMH’de İslam Düşüncesi Dersleri

Üniversite mezunları ve lisans öğrencilerine yönelik

banner158
26 Eylül 2016 Pazartesi 12:38
 Gebze İMH’de İslam Düşüncesi Dersleri

Üniversite mezunları ve lisans öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek derslere son kayıtlar 28 Eylül Çarşamba günü sone eriyor
Eğitimci Yazar Kamil Ergenç tarafından verilecek dersler İslam düşünce okulları, İslam düşünce önderleri ve Allah, Kur’an, nübüvvet, vahiy, akıl, felsefe ve hikmet konularını kapsıyor.


İSLAM DÜŞÜNCE OKULLARI İŞLENECEK


Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi akademik kürsü programlarında 2016-2017 ders programı 1 Ekim 2016 Cumartesi günü başlıyor. Erkek ve bayan katılımcılara açık olan derslere yeni üniversite mezunları ile lisans öğrencileri katılabilecek. Eğitimci Yazar Kamil Ergenç tarafından sunumu yapılacak 2016-2017 ders programı, İslam düşünce okulları, İslam düşünce önderleri, Allah, Kur’an, nübüvvet, vahiy, akıl, felsefe ve hikmet konularından oluşuyor.


KAYITLAR 28 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ DOLUYOR


Devamlılığın esas olduğu dersler, 40 dakika anlatım ve 40 dakika müzakere şeklinde işlenecek. Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi eğitim komisyonundan verilen bilgiye göre, Gebze İMH merkezinde gerçekleştirilecek dersler her Cumartesi günü saat 14.00-16.00 arasında gerçekleştirilecek. İslam düşüncesine ilgi duyan üniversite mezunu ve lisan öğrencilerinin kayıtlarını 28 Eylül Çarşamba akşamına kadar yaptırmaları gerekiyor. Kayıt için 0 262 644 30 50 No’lu telefona başvuru yapılabilecek.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV