1 9

16 Şubat 2020 Pazar

Bekçilere bıçaklı saldırı !

MHP'de ihraçlar devam edecek!

Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü açıklama yaptı

banner158
25 Eylül 2016 Pazar 15:24
MHP'de ihraçlar devam edecek!

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bir basın açıklaması yaptı. İlimizde yaşanan aksaklıklarla ilgili Büyükşehir’e sundukları öneriler hakkında bilgi vererek partideki ihraç sürecini de değerlendiren Ünlü, "Yahya Kaptan önüne yapılan üst geçide Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi için öneride bulunduk" dedi.


Ünlü açıklamasında partisindeki ihraç olaylarına da değinerek, “MHP kurumsal bir siyasi parti. MHP Kocaeli İl Başkanı olarak değişim rüzgarlarının estiği ilk günlerden beri bütün basın toplantılarında tüm ülkücü camiayı uyarmış bir il başkanıyım. ‘Herkes sosyal medya üzerinden yazdıklarına çizdiklerine dikkat etsin. Bunların hepsi bir gün önünüze konulacaktır’ diyen bir il başkanıyım. MHP’nin kurumsal yapısına zarar verecek yazışmaları olan arkadaşlarla ilgili bir çalışma başlatılmış bu çalışma da il disiplin kuruluna gönderilerek sonuçlandırılmıştır. Konu İl Disiplin Kurulu’ndadır. İl Disiplin Kurulu ilgili evrakları incelerek bir karar verecektir. Bunun devamı da gelecektir. Herkes hak ettiği cezaya çarptırılacaktır. Kocaeli’ de 170 bin oy almış bir siyasi partinin başkanıyım. 170 bin kişiye bir vebal borcumuz varsa bu yapıya zarar veren herkes MHP’den uzaklaştırılacaktır. İhraçlar ile ilgili herhangi bir rakam yok.”dedi.


"TÜRKEŞ'İN ADI VERİLSİN"
Ünlü açıklamasında ayrıca, “MHP Meclis Grubu olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne öneri olarak bir yere Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş’in isminin verilmesini önerdik. Yahya Kaptan önüne Medikal Park Hastanesi önüne yapılan köprüye başbuğumuzun isminin verilmesi bizim için anlam ifade edilecektir”dedi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV