26 Eylül 2020 Cumartesi

Altın fiyatları ne kadar oldu?

Tarhan'dan 30 Ağustos Kutlaması

Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin yıl dönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.

banner158
29 Ağustos 2018 Çarşamba 14:30
Tarhan'dan 30 Ağustos Kutlaması
 Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin  yıl dönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.

 

30 Ağustos Zaferi, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı tüm imkânsızlıklara rağmen, Türk Milleti’nin sarsılmaz azmi, birlik ve beraberliği, inancı, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır.

 

Tüm tarihi boyunca bağımsız yaşamayı ülkü edinmiş Yüce Milletimiz, tarihinden aldığı onuru, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ya İstiklal Ya Ölüm” sözleriyle perçinleyerek onun komutasındaki kahraman ordumuzla 30 Ağustos tarihinde muhteşem bir zafere imza atmıştır.

 

O zaman ki milli birlik ve beraberlik bugün hala Yüce Milletimizi Barış içerisinde bir arada tutmaktadır.

 

O zaman ki ruh ve inançla kurulan Cumhuriyetimizin, Birlik, Beraberlik İçerisinde Hukukun üstünlüğüne dayalı olarak ilelebet payidar kalacağına inancım tamdır.

  

Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en derin duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV