1 9

22 Eylül 2019 Pazar

RAYLI TEKNOLOJİLER ENSTİTÜSÜ GEBZE'DE KURULACAK

Yeniden refah partisi Kocaeli teşkilatı bayramlaşmak için Yüzlerce kişi bir araya geldi.

Partinin yürüyüş yolu üzerinde, belsa plaza karşısında bulunan il binasına gelen partililer il teşkilatına sığmayınca partinin önünde cadde üzerinde bayramlaşma kararı alındı.

04 Haziran 2019 Salı 20:08
Yeniden refah partisi Kocaeli teşkilatı bayramlaşmak için Yüzlerce kişi bir araya geldi.

 Yüzlerce kişinin katıldığı bayramlaşma tam iki saat boyunca devam etti. Bayramlaşmaya Kocaeli nin her bir köşesinden milli görüş camiasının tanınan Yüzlerce kişinin katıldığı gözlerden kaçmadı.Bayramlaşma öncesinde, tüm ilçe başkanları adına Gebze ilçe başkanı Engin Kılıç’ a söz verildi.


Engin Kılıç konuşmasında; “gayelerinin tüm insanlığın refahına vesile olmak olduğunu, bunun içinde bir an önce yeniden refah partisinin iktidara gelmesinin gerektiğini ifade etti.”
Daha sonra söz alan Mehmet Aras;her bayram öncesinde olduğu gibi Siyonizm kan dökmeye devam etmektedir. Bir tarafta savunmasız
Filistinlileri katleden terör devleti İsrail, diğer taraftan ırak ın kuzeyinde finanse ettiği terör örgütleri ile bizimle örtülü bir savaş yürütmektedir. Maalesef bu saldırılar neticesinde şehitlerimiz vardır.


ALLAH şehitlerimize rahmet etsin, bu vatanın gerçek sahibi ancak onlardır. Milletimizin başı sağ olsun. Ordumuz pençe harekatını yürütmektedir. Kendilerini muzafferiyet diliyorum. Bu mücadelenin başarıya ulaşması ise ancak yeni bir küresel nizamın kurulması ile mümkün olabilir. Bu düzen adil düzendir. Bu düzeni kuracak olanda yeniden refah partisidir.
Partimiz yeni kurulmuş altı aylık bir partidir. Lakin görüldüğü gibi meydanlara sığmamaktayız.İnanıyorum ki bir sonraki bayramlaşma programını ancak stadyumda yapabiliriz.

Çünkü bu kalabalıkları caddeler, bulvarlar almaz. Ramazan boyunca tüm Kocaeli yi gezdik. İnsanlar her gittiğimiz yerde boynumuza sarılıyor.

Göreceksiniz ilk seçimde iktidar biz olacağız.” Şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından il başkanı Aras ve partililer sıra ile tek tek bayramlaştılar.

Bayramlaşma esnasında birbirine sarılan milli görüşçüler renkli görüntüler oluşturdular. Kalabalık caddeye sığmadı.
Tek sıra oluşturulan selamlaşma kuyruğu yüzlerce metre uzadı.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV