Kriteryum bisiklet yarışı Gebze Bisiklet kulübü öncülüğünde yapıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kriteryum bisiklet yarışı Gebze Bisiklet kulübü öncülüğünde yapıldı.

Kriteryum bisiklet yarışı Gebze Bisiklet kulübü öncülüğünde yapıldı
banner158

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kriteryum bisiklet yarışı Gebze Bisiklet kulübü öncülüğünde yapıldı.

Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Gençlik Hizmetlerinin 2017  faaliyetlerinde olan 29 Ekim Cumhuriyet haftası bisiklet yarışmaları hava muhalefetlerinden dolayı bu gün düzenlenmiştir.Altı katagori üzerinden toplam 73 sporcunun katıldığı yarış startın verilmesiyle başladı.

İki tane bayan katagorisi olan yarışda Gebze Belediyesi ,Gebze ilçe hizmetler müdürlüğü ve diğer kuruluşların desteğiyle Gebze'de ilk defa bisiklet yarışı düzenlendi.Üç yıl önce kurulan Gebze Bisiklet kulübü öncülüğünde yapılan bu yarışa katılım fazla olmasıyla birlikte önümüzdeki yıl katılımı da fazla olmasını daha uygun bir programda kriteryum denilen halk gösteri programını gaziler dağında daum seti 2018 şampiyonası yapılması hedefleniyor.Gebze Gaziler dağı kent ormanının bu program için uygun olduğunu söyleyen Kocaeli Bisiklet ve doğa sporları kulübü başkanı Mehmet Bozdemir desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.Bozdemir ayrıca destekleri ve yardımlarından dolayı yarış esnasında yolların kapatılıp ve emniyetin alınmasından dolayı Gebze İlçe Emniyet müdürlüğüne teşekkürlerini ve saygılarını bildirdi.Yarışma sonuçları şöyle sıralandı

       Genç Bayanlar 

1.Ceylan Serbest  (Gebze Bisiklet Kulübü)

      Büyük Bayanlar

1.Beyza Ersan      (Gebze Bisiklet Kulübü)

2.Sezayiş Zafer    (Ferdi)

3.Betül Karaaslan (Gebze Bisiklet Kulübü)

      Genç Erkekler (18 yaş altı)

1.Cemilcan Sertkaya   (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

2.Okan Aydoğan          (Ümraniye Belediyesi) 

3.Yunus Emre Kapsız  (Kocaeli Gençlik Hizmetleri)

      Master B (+40 yaş)

1.Güngör Turan  (Gebze Bisiklet Kulübü)

2.Ali Gülme        (Ferdi )

3.Osman Şirin    (Gebze Bisiklet Kulübü)

     Master A (30-39 Yaş)

1.Uğur Demir            (Ferdi )

2.Erol Küçükbakırcı  (Ferdi )

3.Volkan Arslan        (Gençlik Merkezi Spor Kulübü)

     Elit Erkekler 

1.İlker Köse           (Ferdi )

2.Eyüp Durgun      (Ferdi )

3.Bedirhan Aktaş  (Kocaeli Gençlik Hizmetleri)



Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2017, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164