Gencer, Başhekim Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz’ü ziyaret etti

Duru Medya Grubu Haber24, Nefes Gazetesi, Haber41, Genel Yayın Yönetmeni, Radyo Program yapımcısı Uğur Gencer, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gencer, Başhekim Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz’ü ziyaret etti
banner158

Sohbet ortamında geçen ziyarette Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başıbüyük Ek Hizmet Binasının hasta kapasitesinin arttırılması yönünde çalışmalar yaptıklarını, mevcut hastanenin bakım ve onarıma ihtiyaç olan kısımlarında gerekli tadilatların yapılacağını, ekipçe Türkiye’nin her ilinden şifa bulmak için gelen hastalara hekimler ve tüm personel kadrosuyla günün 24 saati fedakarca mesai sarf etmeye devam ettiklerini, kapıların hasta yakınlarına açık olduğunu, hastaların şifa bulması için ekipçe her türlü çabayı göstereceklerini belirtirken, “Hekim arkadaşlarımızla, hizmet kalitesinin ve hasta memnuniyetinin artırılması yönünde sürekli istişarelerde bulunuyoruz, bize inanan bize güvenen Türkiye’nin dört bir yanından şifa bulmaya gelen tüm vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Gencer,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesaplarından ve hafta içi her akşam hazırlayıp sunduğu Radyo programında dile getirerek teşekkür ederek fedakarca görevlerini icra eden tüm sağlık ordusuna da görevlerinde başarılar diledi.

Bilindiği üzere Prof. Dr. Osman Hakan Gündüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hızla hizmete alınması talimatını verdiği ve inşaatının tamamlanması sürecinde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başıbüyük Ek Hizmet Binası Başhekimliği görevini sürdürerek bu hastane inşaatının tamamlanması sürecini başarıyla yerine getirmişti.   

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER