Uğur Gencer eTwinning projesi kapsamında öğrencilerle buluşuyor

Kuruculuğunu Gebze Eşrefbey İlkokulu Öğretmeni Aydın İzgi ve İstanbul’dan Arzu Ünal’ın yaptığı, Türkiye’nin farklı illerinden 7 öğretmenin sınıflarında yürüttüğü Avrupa Öğrenme Topluluğu etwinning projesi başarıyla yoluna devam ediyor.

Uğur Gencer eTwinning projesi kapsamında öğrencilerle buluşuyor
banner158

 

Kuruculuğunu Gebze Eşrefbey İlkokulu Öğretmeni Aydın İzgi ve İstanbul’dan Arzu Ünal’ın yaptığı, Türkiye’nin farklı illerinden 7 öğretmenin sınıflarında yürüttüğü Avrupa Öğrenme Topluluğu etwinning projesi  başarıyla yoluna devam ediyor.

 

Yeni Nesil Yazarlar Projesi birbirinden zengin içerikler ve etkinliklerine bir yenisini ekliyor. Yeni Nesil Yazarlar Projesi Aydın İzgi’nin organize ettiği bir etkinlikle öğrenciler Duru Medya Grubu Haber24,Haber41,Nefes Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, Radyo Program yapımcısı Uğur Gencer ile buluşuyor.

 

22.05.20201 Cumartesi günü saat 14.00’te zoom üzerinden yapılacak söyleşide öğrenciler Uğur Gencer’in bilgi, beceri, deneyim ve mesleğin incelikleri hakkında bilgi sahibi olacaklar. Eşrefbey İlkokulu öğretmeni ve proje kurucusu Aydın İzgi Gazeteci, Radyocu ve Program yapımcısı Uğur Gencer’i yıllardır takip ettiğini ve başarılı ismin öğrencileriyle buluşmasından dolayı çok memnun olduğunu ifade etti. Ayrıca bu proje ile öğrencilerimiz yazmaya karşı olumlu tutum geliştirdiler. Daha çok okumaya başladılar. Ve bunun sonucunda  sağlıklı bir gelişimle yollarına devam ediyorlar. Yeni Nesil Yazarlarımız alanlarının başarılı isimleriyle buluşarak zengin bir vizyona da sahip olmanın keyfini yaşayacaklar. Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER