Anadolu Motor Kimle Tanıştı ?

Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, kullanım kolaylığıyla tarım sektöründe benzersiz bir performans sunan otomatik şanzımanlı çapa makinesi Antrac Smart’ı, çiftçilerin tecrübesinden yararlanarak tasarladı. Antrac Smart’ın Ar-Ge çalışmaları sürecinde Anadolu Motor mühendislerine destek veren Bilecik ve İzmitli çiftçiler, Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş tarafından birer Antrac Smart ile ödüllendirildi.

Anadolu Motor Kimle Tanıştı ?
banner158

 Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, kullanım kolaylığıyla tarım sektöründe benzersiz bir performans sunan otomatik şanzımanlı çapa makinesi Antrac Smart’ı, çiftçilerin tecrübesinden yararlanarak tasarladı. Antrac Smart’ın Ar-Ge çalışmaları sürecinde Anadolu Motor mühendislerine destek veren Bilecik ve İzmitli çiftçiler,  Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş tarafından birer Antrac Smart ile ödüllendirildi.  

 

2016 yılında Anadolu Grubu’nun düzenlediği Bi’Fikir platformunda birincilik elde eden proje fikri Anadolu Motor’un Arge ekibi tarafından bir buçuk yıllık bir çalışmanın ardından “Antrac Smart çapa makinesi” olarak gerçeğe dönüştürüldü. 

 

Tarım sektörünün en büyük buluşma noktalarından Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Antrac Smart için düzenlenen lansman töreninde çiftçilerle bir araya gelen Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş; “Dünyanın en inovatif ürünlerinden birine imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Anadolu Motor mühendisleri ürünü geliştirirken her adımda çiftçi dostlarımızla fikir alışverişinde bulundu. Bizzat çiftçilerin ihtiyaç, beklenti ve kişisel tercihleri değerlendirildi. Her geliştirilen prototip önce çiftçi dostlarımız tarafından kendi tarlalarında denendi, test edildi. En sonunda tüm çiftçilerimizin tavsiyesi haline gelen Antrac Smart ortaya çıkmış oldu. Bu sürecin her aşamasında bize tecrübeleriyle yol gösteren çiftçilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

 

Antrac Smart

Anadolu Motor mühendislerinin hayata geçirdiği benzersiz özellikleriyle bir ilk olan Antrac Smart, otomatik şanzımanı sayesinde çapa yaparken vites değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Motorun gücünü toprağın şartlarına göre otomatik ayarlayarak hem güç hem de yakıt tasarrufu sağlarken, ergonomik tasarımıyla da kullanıcıların toprağı zahmetsizce işlemesine imkan veriyor.

 

Anadolu Motor Hakkında

 

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor 50 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü motor üretim ve distribütörlüğü yapan firmasıdır. Türkiye’nin modern tarım teknikleriyle tanıştığı yıllarda başlayan motor üretimini, uzun süre Lombardini lisansı altında gerçekleştiren Anadolu Motor halen kendi markası “ANTOR”la üretimini devam ettiriyor. Aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye motor ihracını gerçekleştiren Anadolu Motor; motor üretiminin yanı sıra; ANTRAC marka çapa makineleri, Antor marka motor, motopomplar ve benzinli - dizel motorlu jeneratör gruplarının üretimini de sürdürüyor.

Anadolu Motor üretim faaliyetlerinin yanı sıra; HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları, LOMBARDINI dizel motorlar, İtalyan LANDINI Traktörlerin Türkiye distribütörlüğünü de gerçekleştiriyor.

Anadolu Motor, traktör, güç ürünleri ve servis &yedek parça iş birimleriyle Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile müşterilerine hizmet sunuyor.

www.anadolumotor.com

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164