29 Temmuz 2021 Perşembe

Kuzey Irak'ta 2 asker şehit oldu

İzmit Gençlik Meclisi Proje Meclisi Olacak !

Gençlerin karar alma mekanizmalarında aktif rol alması, kentin ve gençliğin sorunlarına yönelik projelerin uygulanması, düşünen, üreten milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir gençlik vizyonuyla hayata geçirilen İzmit Gençlik Meclisi üyeleri bir çok projeye imza atmaya hazırlanıyor.

banner158
09 Aralık 2017 Cumartesi 15:21
İzmit Gençlik Meclisi Proje Meclisi Olacak !
banner159

İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Belsa 9. kattaki salonda bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundular. Toplantıya gençlik meclisinde aktif üye olmak isteyen gençlerin katıldığı kaydedildi.

Kent Konseyi bünyesinde bulunan İzmit Gençlik Meclisinde yedi çalışma komisyonu bulunuyor. Bu komisyonlar hakkında bilgi veren Başkan Buğra Kaşıkçı “İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak proje meclisi olacağız ve bütün gençlere hizmet edeceğiz. Belediyemiz Genç Dostu bir belediye, başkanımız Dr. Nevzat Doğan da genç dostu bir başkan. Bize her konuda destek oluyor. Gençlik Merkezi olarak proje yazma eğitimleri yapacağız, Değerler eğitimine önem vereceğiz, hibe ve teşvik programlarıyla İzmit’e bir çok proje kazandıracağız” dedi.

İzmit Gençlik Meclisi bünyesindeki komisyonlar şunlar :”Lise Çalışmaları Komisyonu, İnsan Hakları ve Hukuk Komisyonu, Üniversite Saha Çalışmaları Komisyonu, Kültürel ve Sanatsal Çalışmalar Komisyonu, Hibe Proje ve Dış İlişkiler Komisyonu, Arge Bilim ve Teknoloji Komisyonu, Girişimcilik ve İnovasyon Çalışmaları Komisyonu.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV