29 Temmuz 2021 Perşembe

Kuzey Irak'ta 2 asker şehit oldu

SEDAŞ, muhasebecileri topladı

Meşakkatli, zor ve bir o kadar da tehlike sınıfı yüksek bir iş kolunda, elektrik dağıtım faaliyetlerinin muhasebe çalışmalarını yapan, SEDAŞ çalışanları Muhasebe Haftasında bir araya geldiler.

banner158
07 Mart 2018 Çarşamba 10:31
 SEDAŞ, muhasebecileri topladı
banner159

SEDAŞ’ta  muhasebeciler meslekleri ile ilgili 1-7 Mart tarihlerinin “Muhasebe Haftası” olması dolayısıyla yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile bir araya geldiler. Muhasebecilik Mesleği’nin 1989 yılında çıkarılan kanun ile Türkiye’de muhasebecilik mesleğinin  şartlarının ve çalışma konularının belirlendiği ifade edilirken, muhasebenin fonksiyonlarını yerine getirerek, muhasebenin amacına ve sonuca ulaşmasını sağlayan kişilerin muhasebe mesleğini iyi bir şekilde icra ettikleri, muhasebecilerin, işletmelerin can damarı olduğu ve pek çok kurumda olduğu gibi SEDAŞ’ta da önemli bir hizmeti yerine getirdikleri belirtildi.

 ŞEFFAFLIK VE HESAP VERİLEBİLİRLİK

 SEDAŞ Finans Direktörlüğü çalışanları, şeffaflığı ve hesap verilebilirliği, dürüstlüğü ve sorumluluğu  öne çıkararak, verginin kutsal olduğunu ortaya koyan ve bu anlayış ile bu önemli görevleri ifa eden ve ülkemize katma değer oluşturan tüm muhasebecilerin muhasebeciler haftasını  kutluyoruz dediler.

banner136
Anahtar Kelimeler: SedaşToplantıBuluşma

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV