Dr Ulaş Doğan soru yağmuruna tutuldu

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ulaş Doğan ilk defa çıktığı Radyo programında vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

Dr Ulaş Doğan soru yağmuruna tutuldu
banner158

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ulaş Doğan ilk defa çıktığı Radyo programında vatandaşlardan gelen  soruları yanıtladı.

Duru Medya Grubu Nefes Gazetesi, Haber41 ve Haber24 Genel Yayın Yönetmeni, Radyo program yapımcısı olan Uğur Gencer’in hafta içi 95.3 Gebze Fm’de hazırlayıp sunduğu “Akşam Seli” programına konuk olan Darıca İlçe Sağlık Müdürü Ulaş Doğan vatandaşlardan gelen soruları cevaplayarak aşının önemine deyindi.

Darıca’da sağlık alanında yapılan ve yapılacak yeniliklerin konuşulduğu program oldukça keyifliydi. İlk defa Radyo programına çıktığını belirten Doğan canlı yayında mükemmel bir performans sergiledi.

Program yapımcısı Gencer ise kendi cep telefonuyla Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan’ı arayarak canlı yayına davet etti.  Canlı yayına katılan Pehlevan Kocaeli halkına pandemi dönemiyle ilgili açıklamalar yaparak, vatandaşlara salgınla mücadelede daha fazla özen gösterilmesi gerektiğini belirterek aşı olmaları için uyardı. Telefonla canlı yayına konuk olan Pehlevan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İki saat süren canlı yayında dinleyicilerinden gelen soruları cevaplayan Doğan canlı yayında bazı vatandaşları sorunlarını çözmek için Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi içinde olan makam odasına davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER