KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANE ÇALIŞANLARINA GÜZEL BİR JEST

Kocaeli Final Okulları Kurucu Temsilcisi Celalettin Gür ve Kocaeli Final Okulu Müdürü Ali Önkan Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk’ü, ziyaret etti.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANE ÇALIŞANLARINA GÜZEL BİR JEST
banner158

Kocaeli Final Okulları Kurucu temsilcisi Celalettin ve Okul müdürü Ali Önkan Covit döneminde sağlık çalışanlarının çok büyük bir mücadele verdiğini onlara ufak bir jest yapmak istediklerini Kocaeli Üniversitesi Hastane Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk'e bildirdiler. Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk memnuniyetle karşıladı.

 Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Çalışanlarına Kocaeli Final Okulları tarafından eğitim ücretinden %50 oranında indirim uygulanacağını belirten Kocaeli Final Okulları Kurucu Temsilcisi Celalettin Gür ve Kocaeli Üniversite Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk tarafından Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Sağlık Çalışanlarına Kurumsal Özel İndirim Taahhütnamesi imzalandı

 Prof.Dr. Nuh Zafer Cantürk teşekkür ederek bu dönemde böyle bir olaya öncülük ettiğiniz için teşekkür ediyorum hem bizleri hem çalışanlarımızı memnun ettiniz. Böyle düşünen tüm okullarımıza ve kurumlarımıza kapımız açık dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER